biologia na UWr

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
kaska

Re: biologia na UWr

Post autor: kaska »

Spoko kropka będzie dobrze:) Fajnie tak zaczą studiować w nowym miejscu gdzie nikt cie nie zna:) Minie rok i sama będziesz komuś tlumaczyć jak fajnie jest we Wrocławiu:))
shannon

Re: biologia na UWr

Post autor: shannon »

Bez przesady, we Wrocławiu nie jest tak strasznie :D
Ja bardzo często wracam sama z klubu i jakoś Żyję, nigdy nie zostałam napadnięta ani okradziona :]
Nie sądzę Żeby było tutaj bardziej niebezpiecznie niŻ w innych miastach :)

To prawda Że niedawno tramwaje i autobusy jeździły jak chciały, ale teraz jest juŻ w miarę dobrze.

TeŻ jestem pewna Że polubicie Wrocław i jego wszystkie piękne miejsca :D:D:D
Radca
Posty: 12
Rejestracja: 8 sie 2007, o 02:19

Re: biologia na UWr

Post autor: Radca »

Wrocław to piękne miasto, zgadzam się, mieszkam tu.
kropka .

Re: biologia na UWr

Post autor: kropka . »

nie wątpię w to, ale dla mnie jak narazie obce :D
Radca
Posty: 12
Rejestracja: 8 sie 2007, o 02:19

Re: biologia na UWr

Post autor: Radca »

Piszesz, że będziesz studiować na biologii. Jaka dziedzina biologii Cię najbardziej interesuje, jeżeli wolno spytać?
kropka .

Re: biologia na UWr

Post autor: kropka . »

heh na dzisiejszy dzień powiedziałabym mikrobiologia i antropologia. A dlaczego pytasz? Chętnie wysłucham jakiś porad :D
Radca
Posty: 12
Rejestracja: 8 sie 2007, o 02:19

Re: biologia na UWr

Post autor: Radca »

Co do kierunku mogę udzielać rad wyłącznie z drugiej ręki. Biologię trochę praktykowałem, konkretnie ornitologię.
mighty_pirate
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2005, o 22:29

Re: biologia na UWr

Post autor: mighty_pirate »

hmm, moja siostra prawdopodobnie (musze sie jeszcze ja zapytac) wyprowadzi sie z mieszkania we wroc. wiec chyba niedlugo bede kogos szukac do pokoju.

zainteresowani- prosze sie zglaszac na gg

a wroclaw mi sie ogolnie podoba (oprocz rozkopanych ulic i zmieniajacych sie trakcji tramwajowych, zuli pod moim oknem i smierdzacych klatek po deszczu)
bardzo lubie chodzic do ogrodu japonskiego

siostra pokazywala mi egzaminy dla pierwszego roku.
jak bedzie matma, fiza i chemia w pierwszym semestrze. no to maly hardcore na poczatek gotowy p

zdziwilo mnie, ze nie brali pod uwage wynikow matury z jezykow obcych. po co organizowac test sprawdzajacy z ang, jesli sie ma gotowe wyniki z matury z ang (oczywiscie, ci, co zdawali niem powinni byc na taki test wezwani, to by bylo jasne), 28.09. jest 2h przerwa po inauguracji przed testem, jak pamietam zajmie im to ok 1,5h

pozdrawiam
Hejaa888
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2007, o 11:38

Re: biologia na UWr

Post autor: Hejaa888 »

Niestety zabraklo mi 2 pkt do dziennej biologi na UWr:( byl to dla mnie ogromny cios,ale pozbieralam sie i postanowilam za rok sprobowac jeszcze raz bo bardzo chce studiowac na UWr wlasnie taki wspanialy kierunek jakim jest biologia:)

Mam prosbe do starszych rocznikow lub obecnych (ci ktorzy maja juz plan zajec) o podanie listy przedmiotow jakie sa na 1 i 2 semestrze:) bardzo bardzo prosze, bede wdzieczna za udzielenie mi takiej inf poniewaz nie moge znalesc na necie siatki studiow
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: biologia na UWr

Post autor: Sil »

A tym, że nie dostałaś się za pierwszym razem w ogóle się nie przejmuj. Miałem tak samo i stwierdzam, żenie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
aniołek89
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2007, o 14:02

Re: biologia na UWr

Post autor: aniołek89 »

mam takie pytanie,co właściwie można robić po biologii?
alaskas_man
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2007, o 16:51

Studenci BIOLOGII Uwr!

Post autor: alaskas_man »

Witam. W maju 2008 zdaje maturę z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym. Chciałbym się dostać na biologię na Uwr i w związku z tym mam prośbę (prośby ) a mianowicie chciałbym poczytać coś o programie studiów lub ewentualnie ich planie na specjalizacji mikrobiologia i botanika. Gdzie mogę znaleźć te programy studiów ? Jeżeli ktoś takowe posiada to proszę aby sie nimi zechciał podzielić aa i jeszcze jedno jak ktoś wie jaka literatura obowiązuje z poszczególnych przedmiotów i mógłby napisać tutaj to po prostu genialnie Zastanawia mnie też co powinien posiadać student I roku za wszystkie informacje niezmiernie dziękuję z góry. Pozdrawiam

mod/nie dubluj tematów
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, o 18:17 przez alaskas_man, łącznie zmieniany 1 raz.
alaskas_man
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2007, o 16:51

BIOLOGIA - UWR

Post autor: alaskas_man »

Hej. nigdzie nie mogę znaleźć programu/planu studiów biologii o specjalizacji mikrobiologia oraz botanika, chodzi mi oczywiście o UWr. Jak ktoś byłby taki dobry i łaskawy to prosił był o przesłanie planu lub programu studiów mi na adres ... Jak takie coś nie istnieje to ktoś może rzeknie parę słów o poszczególnych przedmiotach na kolejnych latach i obowiązującej literaturze ? Bardzo mi zależy na wszyyystkich informacjach jakichkolwiek AAA i jeszcze jedno gdzie można pracować po specjalizacji w botanice ? Specjalizacje rozpoczyna się wraz z 1 rokiem albo dopiero na 2 ? Jeśli tak, to jakie są przedmioty na 1 roku ?:)
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, o 21:20 przez alaskas_man, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość