Repetytoria i zbiory chemiczne

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
Awatar użytkownika
Bioguah0
Posty: 371
Rejestracja: 12 mar 2013, o 19:04

Repetytoria i zbiory chemiczne

Post autor: Bioguah0 »

Czesc Doradzicie może jakieś dobrze przygotowujące do matury repetytoria, książki i zbiory? Starałam się coś odnaleźć w archiwum, ale posty są z 2011 roku i większości książek nie mogę znaleźć. polecano mi Repetytorium Krzeczkowskiej, ale również nie mogę go nigdzie znaleźć Proszę o jakąś pomoc, bo bardzo mi zależy na solidnym przygotowaniu do matury, a niestety póki co mam tylko podręczniki.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Repetytoria i zbiory chemiczne

Post autor: wsedek »

Szanse na zdobycie repetytorium krzeczkowskiej są w tej chwili - notabene w połowie roku szkolnego - niewielkie. mi się udało w tamtym tygodniu. świetnie jest tam zrobiona organiczna ze wszystkimi mechanizmami reakcji.

co polecam? posiadam podręczniki pazdro z tymże użyteczne są tylko 2 części : nieorganiczna i organiczna z danikiewiczem.
polecam bezwzględnie repetytoria do chemii wyd. medyk. większość zadań maturalnych rozwiązana krok po kroku. do tego zbiór tego samego wydawnictwa. możesz robić zadanka ze zbiorów witowskiego, porwać się na zadania z pwn i trenera, bądź abc maturalne barbary pac. ostatecznie na dobicie możesz zapodać maturalnie że zdasz (początkowo bylem sceptyczny do tej książki, kupilem bo mówili, że dobra. z czasem się przekonałem że warta jest dużej uwagi). zbioru pazdry że starszych wydań średnio polecam, no chyba, że masz odpowiedzi - to śmiało możesz działać

Awatar użytkownika
Bioguah0
Posty: 371
Rejestracja: 12 mar 2013, o 19:04

Re: Repetytoria i zbiory chemiczne

Post autor: Bioguah0 »

Dzięki bardzo właśnie zamówiłam sobie ostatnio dwa tomy z Medyka, za tym Krzeczkowskiej jeszcze ma się siostra w Warszawie rozejrzeć. Inne też na pewno kupię D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości