Pierwsze objawy HIV

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Pierwsze objawy HIV

Post autor: Wendigo »

Najczęściej po infekcji występują objawy grypopodobne (gorączka, bóle mięśni) które mijają po okresie około misiąca. Później następuje okres zakażenia bezobjawowego, który trwa kilka-kilkanaście lat. W tym okresie objawy są wysoce niespecyficzne (o ile występują) i są to okresowe lub przewlekłe stany podgorączkowe oraz stopniowe powiększanie się węzłów chłonnych.

PS. Nie dotarło do mnie przesłanie twojego posta za pierwszym razem. Nie zaczynaj wypowiedzi od pytania, bo odruchowo zaczynam pisać
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Pierwsze objawy HIV

Post autor: deVries »

A ja dla osób, które trafią na ten temat bo podejrzewają u siebie zakażenie, podlinkuję miejsce we Wrocławiu, w którym można wykonać całkiem darmowe, w pełni anonimowe i zupełnie bezstresowe badanie

Kod: Zaznacz cały

podwale-siedem.pl/kategoria/badanie-wroclaw
Jest to ważne, bo z wirusem można długo i całkiem normalnie żyć, jeśli się o nim wie. Jeśli nie, kilka lat koniec. Pracują tam ludzie od nas z Wydziału (WFzOAM UMW) i lekarze specjaliści chorób zakaźnych.

Mogę udzielić dodatkowych informacji w prywatnej wiadomości, gdyby ktoś był zainteresowany
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości