Korepetycje, kursy - Poznań

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
monte78
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2012, o 08:38

Korepetycje, kursy - Poznań

Post autor: monte78 »

Planuję się wybrać na stomę w przyszłym roku, bo teraz zabrakło mi pkt. - dlatego czy ktoś może mi polecić kursy maturalne lub dobrych korepetytorów w Poznaniu?
Czytałam o kursach w Profesji, przy UAM, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii ludzi,którzy tam uczęszczali.
Będę wdzięczna za każde opinie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: Korepetycje, kursy - Poznań

Post autor: Anezka »

Pewnie teraz to już nie będzie przydatne, ale być może dla kogoś w przyszłym roku. Uczęszczam na kursy UAMu z biologii oraz chemii rozszerzonej. Co do biologii - kilka zajęć miałam z p. doktor (nazwiska nie pamiętam), która bardzo szczegółowo omawiała niektóre zagadnienia, czasem miałam wrażenie, że aż za jak na maturę ale ogólnie pozytywnie. Teraz zmienił mi się prowadzący i ciężko o opinie, zbyt mało wspólnych zajęć. Za to chemię z doktorem Michałem Thielem serdecznie polecam! Genialny facet, tłumaczy bardzo dobrze, z humorem, nie w sposób nie zapamiętać tych rzeczy, kiedy okraszone są jakimś żartem czy niewybrednym komentarzem. Zdaję chemię na podstawie i na rozszerzeniu wylądowałam ze względu na to, iż zbyt mało chętnych było do otworzenia grupy podstawowej, jednak nie żałuję. Ta wiedza mi się na pewno przyda, a przy tym jaka satysfakcja, kiedy udaje się rozwiązać zadania z poziomu rozszerzonego.

Ogólnie zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, nie ma problemu jeśli ktoś musi jeść, pić, wyjść do toalety czy urwać się z zajęć. W końcu to nie szkoła. No i podejście - wykładowcy wychodzą z założenia, że to oni są dla Nas, a nie my dla nich, tak więc jeśli potrzeba wyjaśnienia czegoś, to nie jest to problemem. Można również za pośrednictwem emaila zapytać o rozwiązania jakiś zadań.

Nie wiem, na ile przełoży się to na wynik mojej matury, ale raczej polecam Jeśli na dodatek trafi się w grupie na fajnych ludzi to można bardzo dużo wynieść, chociażby od nich, a przy tym mile spędzić czas
Awatar użytkownika
ziculettowa
Posty: 26
Rejestracja: 23 lip 2013, o 13:25

Re: Korepetycje, kursy - Poznań

Post autor: ziculettowa »

Ponawiam pytanie, zna ktoś może namiary na egzaminatora z bio lub chemii w Poznaniu/Wrocławiu/innej pobliskiej miejscowości?
przemek7878
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2012, o 12:21

Re: Korepetycje, kursy - Poznań

Post autor: przemek7878 »

Dołączam się do kolegi wyżejltbiologia Poznan
Awatar użytkownika
stokrotka222
Posty: 86
Rejestracja: 9 lip 2009, o 14:07

Re: Korepetycje, kursy - Poznań

Post autor: stokrotka222 »

Też szukam dobrego korepetytora z Poznania, ale tylko biologia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości