wasze wyniki na kierunek lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
siodemka
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2014, o 20:51

wasze wyniki na kierunek lekarski

Post autor: siodemka »

My?l?, ?e temat ju? by?, dyskusja si? toczy?a jednak bardzo prosz? o odpowiedzi, bo chcia?abym tak?e w niej po uczestniczy?
Wi?c jakie mieli?cie wyniki z matur na lekarski? Wybieram si? w tym roku i naprawd? si? boj?. Biologii wcale, póki co robi?c arkusze z chemii jest oko?o 50-60%,na szczcie szybko to poprawiam, b?d? zdawa?a biologi? i chemi? na rozszerzeniu.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: wasze wyniki na kierunek lekarski

Post autor: Piotrr »

proponuje wej w temat progi lekarski, przeanalizowa?( najlepiej z kilku lat), wyci?gn wnioski (które b?d? wygl?da?y zapewne nast?puj?co: hmmmmmmm co roku progi s? podobne, co roku oscyluj? w granicach 165-170 pkt wi?c teraz b?dzie zapewne podobnie) i odpowiedzie? na pytanie jakie wyniki mieli?ci, macie i bedziecie mieli zeby sie dostac.
Troche ironicznie ale pytanie czy proba wywolania syskusji troche bez sensu
W końcu lekarz
siodemka
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2014, o 20:51

Re: wasze wyniki na kierunek lekarski

Post autor: siodemka »

Nie s?dz?, ?e bez sensu
Chcia?abym pozna? wyniki z matur, ró?nie bywa.
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: wasze wyniki na kierunek lekarski

Post autor: ryniofit8000 »

Mam starsz? siostr?, która zda?a biologi? R na 82% i chemi? R na 80%. Dosta?a si? w drugiej po?owie wrze?nia na stom? do Zabrza. To by?a matura 2011.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: wasze wyniki na kierunek lekarski

Post autor: rozekkwidzyn »

Tak w skrócie: wszystko zale?y od tego jaki b?dziesz mie? rozk?ad punktów mi?dzy biologi? a chemi?. Bo biologia jest w rekrutacji premiowana akurat w Byd.
Generalnie jak do tej pory by?o tak ?e jak masz mniej wi?cej po równo- to 82/83 z obu powinno wystarczy?- czyli tak ?eby mie? cznie te 165. Je?li za? si? ma du?o wi?cej z biologii ni? z chemii to mo?na si? ju? dosta? przy np 163. Je?li za? wi?cej z chemii- no niestety odwrotnie
My?l? ?e je?li nie napiszesz chemii w granicach 90+ to z biologii musisz mie? co najmniej 82. Ale absolutnie analiza wyników w poprzednich lat jest dobrym pomys?em. Bo to co ja napisa?em to tylko moja subiektywna opinia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości