Korki z chemii i biologii do matury U KOGO?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
AgaAgucha
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2013, o 17:18

Korki z chemii i biologii do matury U KOGO?

Post autor: AgaAgucha »

Mam pytanie do osób, które są na medycynie w Lublinie i są z Lublina. Czy w ogóle, jeśli tak to do kogo, jak często i jak długo chodziliście na korki z chemii i biologii, aby uzyskać wynik maturalny, który pozwolił Wam dostać się na medycynę. Jeśli nie chcecie wymieniać nazwisk to proszę o namiary bądź wiadomość na gg: 3375814, pozdrawiam
boom2151
Posty: 20
Rejestracja: 28 lip 2009, o 20:08

Re: Korki z chemii i biologii do matury U KOGO?

Post autor: boom2151 »

U mnie, zapraszam A ogólnie to im wcześniej zacznie się przygotowywać do matury tym lepiej. Korepetycje dużo dają jeśli osoba która nas uczy potrafi zmotywować i ma doświadczenie. Warto popytać o najlepszych nauczycieli, bo ci średni to jak dla mnie bywają gorsi od studentów, którzy są dobrzy w przygotowywaniu, chociaż zależy na kogo się trafi. Najlepiej, żeby nauczyciel sprawdzał matury rozszerzone (pozwolenie), wtedy to najwięcej daje, bo ma wprawę w wyłapywaniu błędów:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości