Akademiki UP Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Korczaszko »

Zazwyczaj co semestr ceny rosną o 5-10zł, więc jeśli masz cennik z zeszłego roku to dobry punkt odniesienia. A aktualny cennik podadzą pewnie we wrześniu.
TheAnius19
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2011, o 13:41

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: TheAnius19 »

Czy ktoś orientuje się mniej więcej jakie są warunki w Akademiku Zodiak , jak to jest z łazienkami , czy są na korytarzach wspólne dla piętra czy może są moduły ? jak z kuchnią
A może ktoś ma zdjęcia z tego akademika , i mógłby się nimi pochwalić )

Z góry dziękuje za informacje ))
Cycy
Posty: 27
Rejestracja: 3 paź 2009, o 17:51

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Cycy »

3 osobowe pokoju i po jednym 4osobowym na piętrze, 1 toaleta (2kabiny) + 1 kuchnia (2 kuchenki) + 3 prysznice + umywalnia

Zdjęcia mam ale nie nadają się do publikacji ogólnie nie ma luksusów ale uważam, że w porównaniu z centaurem to jest niebo, a ziemia.

Tylko uważajcie na SSmanke!
Kaama14
Posty: 5
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 11:27

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Kaama14 »

Witam. Jestem studentką I roku weterynarii. Szukam wspólokatorki do akademika Talizman". Wiadomo jak to na pierwszym roku jest. Lepiej zaznajomić się z kimś wcześniej , mieć taką bratnią duszę( zwłaszcza, że nie znam nikogo z mojego roku) , wspierać się w nauce i nie zapominając przy tym o otaczającej nas rzeczywistości . Zwłaszcza, że przy zakwaterowaniu nie wiadomo jak będą przydzielać.
Kontakt 697335568 lub gg 10813942
elite1905
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 09:53

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: elite1905 »

Siema anetta91
Ja też dostałam przydzial do talizmana tyle że jestem z ochrony środowiska także nie wiem jakbyś chciała się zgadać to pisz: 516033002 a tak nawiasem mówiąc to w tym akademiku jakiś terror panuje
TheAnius19
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2011, o 13:41

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: TheAnius19 »

Witam ,
Ja dostałam miejsce w akademiku Zodiak , czy jest może ktoś tutaj kto , tam mieszka lub będzie mieszkał i poszukuje lokatorki D Jestem z kierunku ochrona środowiska )
madi13
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 19:35

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: madi13 »

hejd ja też dostałam pokój w zodiakud i również szukam współlokatorkid także odezwij się na moje ggd 13140525d czekamd
madi13
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 19:35

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: madi13 »

a i tez idę na ochronę środowiska
Leiaaa
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2014, o 20:28

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Leiaaa »

Heja, nie wiem czy jeszcze ktoś tu wchodzi. ale mam takie pytanie bardzo bym chciała się hehe dostać do Wrocławia na wetę i kiedy zwiedzałam okolice z koleżanką, która już tam studiuje usłyszałam o akademiku Raj". bardzo by mis ie podobała ta opcja (pokój jedno-dwu osobowy) kij z tym że drożej, ogólnie na biskupinie ładniej okolica wygląda, spokojniej i w ogóle i tu się rodzi moje pytanie do tych, którzy tam mieszkali, bądź kogoś znają

jest jakakolwiek opcja, że student pierwszego roku dostał tam pokój? czy jest o to takie mega zainteresowanie (zwłaszcza między starszymi, którzy wcześniej dają podania) że po prostu nie ma opcji?


zależy mi na tym i nie wiem gdzie pytać. z góry wielkie dzięki
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Convallaria »

mam kolezanki z 2 roku, które dostały pokój w raju normalnie, mają chyba dwójkę
misiak94
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2014, o 08:10

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: misiak94 »

Szukam współlokatorki do pokoju 2 osobowego w raju lub labiryncie, najlepiej z mojego kierunku (weterynaria II rok) jak coś to priv
misiak94
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2014, o 08:10

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: misiak94 »

Oczywiście chodzi o mieszkanie od października
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości