Rekrutacja na medycynę a sytuacja na Ukrainie.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Rekrutacja na medycynę a sytuacja na Ukrainie.

Post autor: Medycyna Lwów »

Trzyszcz pisze:
jakoś dziwnym trafem cała czwóka pierwszych z listy rankingowej olimpiczyków w moim roczniku w tym samym praktycznie zestawieniu osiągnęła 4 pierwsze średnie po 6 lat studiów (min,. 4,83). Reszta stawki też głównie olimpijczycy.
Po latach pamiętasz kto jest olimpijczykiem i sprawdzasz kto ma jaką średnią. Trochę to dziwne. Można się z tobą kolegować jak się ma niską średnią?
Tym się różnie m.in. napisanie matury na 100% od tak (rzadkie, ale np. mi się z chemii udało)

No jak tu się nie pochwalić jak jest okazja xd Po latach nadal cię to jara? xd
od zwolnienia z olimpiady, że w tym drugim trzeba mieć po wielokroć większą wiedzę, a by ją posiąść trzeba mieć talent i odpowiednie uwarunkowanie osobowościowe.

Brzmi mocno. Z takiego gościa to już gotowy materiał na noblistę.
Brzmi to bezczelnie.
Jak można być tak bezczelnym, żeby ujmować coś z blasku chwały olimpijczyka?!
Człowieku, każdy z nich to mój kolega z OB - zarówno immatrykulacja jak i dyplomatorium na mojej uczelni to chronologia pierwszych wyników/średnich więc wszystko jest oficjalnie ogłaszane. Więc nie masz żadnej wiedzy o tym jak się studiuje, więc się nie wypowiadaj. Podobnie jak jako moderator nie zakładaj nic nie wnoszących tematów i sam nie prowokuj off topu.
A i tu by akurat ciebie można osądzić o zazdrość, czyli to co zarzucasz wszystkim innym. Sam znałem wielu takich osób co mimo wielkich wysiłków olimpiady nigdy nie zaliczyli, a drugiemu co się udało robiąc przy okazji wiele innych rzeczy mało oczy nie wydłubali. Typowe.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Rekrutacja na medycynę a sytuacja na Ukrainie.

Post autor: Padre Morf »

Podobnie jak jako moderator nie zakładaj nic nie wnoszących tematów i sam nie prowokuj off topu.
Jak to mówią przyganiał kocioł garnkowi".

Zbędne posty zostały usunięte, a temat jako bzdetny zostaje zamknięty.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości