Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Favorka
Posty: 35
Rejestracja: 11 lip 2013, o 22:00

Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Favorka »

Hej. Do matury, co prawda jeszcze całe 3 miesiące - mimo to zakładam ten wątek. Kto z tegorocznych maturzystów ma zamiar składać papiery na wetę? - Już się zdecydował, albo o tym rozmyśla? W jakim mieście chcielibyście studiować? Myślę, że warto było by poznać osoby o podobnych planach. Może jakoś wspólnie będziemy się wspierać w nauce do matury?
Awatar użytkownika
olka951
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:08

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: olka951 »

Hej . Ja w tym roku wybieram się na weterynarię, najbardziej chciałabym studiować w Warszawie. Długo zastanawiałam się,jaką uczelnię wybrać. Zobaczymy jak to będzie

Konurka
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2014, o 18:44

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Konurka »

I ja też! Czytam forum od paru miesięcy, ale pomyślałam, że się zarejestruję i zorientuję. Osobiście, celuję w Kraków albo Wrocław, sama nie wiem jeszcze.

Powodzenia w nauce
Favorka
Posty: 35
Rejestracja: 11 lip 2013, o 22:00

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Favorka »

Ja celuję we Wrocław, albo w Warszawę, ale chyba ten Wrocław mi jednak trochę bardziej po drodze.
kokosanka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2014, o 12:32

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: kokosanka »

piąteczka! ja również w tym roku będę próbować startować na weterynarię papiery złożę chyba wszędzie haha
lepiej mówcie jak wasze przygotowania? z czego korzystacie (ja lecę z witowskim z biologii i chemii) na kwiecień planuję arkusze rozwiązywać
ale szczerze to mam WIELKIEGO CYKORA!
Konurka
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2014, o 18:44

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Konurka »

Chemii to w ogóle uczę się od początku, bo nauczycielka z gimnazjum wmówiła mi, że jestem debilem chemicznym, ale licealna już mi pomogła odkryć, że w zasadzie lubię chemię. Na pazdrze się uczę, a na personie sprawdzam, no i arkusze oczywiście.

A z biologii to zbiór bukały i dużo arkuszy

Też mam cykora, ale poradzimy sobie
kokosanka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2014, o 12:32

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: kokosanka »

Konurka osobiście wczytuję się w Trening przed maturą Bukały
W lutym próbne maturki i później marzec po październikowej próbnej maturze z Operonem z chemii byłam załamana
Konurka
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2014, o 18:44

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Konurka »

Tak w ogóle, to wszystkiego uczę się od zera, od września, bo jestem na humanie. Po tym co słyszałam od ludzi, to myślałam, że to nie do zrobienia, ale tak na prawdę, to nie jest źle. Została mi połowa ostatniej książki biologii i parę tematów z chemii, więc jestem dobrej myśli, a potem powtórki i jakoś to będzie może.
Awatar użytkownika
angepisst
Posty: 29
Rejestracja: 10 paź 2011, o 15:23

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: angepisst »

kokosanka pisze:Konurka osobiście wczytuję się w Trening przed maturą Bukały
W lutym próbne maturki i później marzec po październikowej próbnej maturze z Operonem z chemii byłam załamana
nie ma się czym przejmować, ja na próbnej miałam 26% a na prawdziwej 77% i dostałam się na wet w obu miastach gdzie składałam
Awatar użytkownika
olka951
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:08

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: olka951 »

Ja głównie Witowski, zostało mi bardzo dużo ale jakoś się wyrobię, ważne żeby wszystko przerobić. Z chemii jestem dość daleko ale jadę równo z kursem więc też się wyrobię, mam nadzieję. Matury już robiłam dawno ale na razie z kluczem żeby nauczyć się pisać według niego. Pewnie jakoś w kwietniu jak już wszystko przerobię zacznę pisać bez klucza i sobie sprawdzać. Najważniejsze to być dobrej myśli, a mam w klasie osoby które już teraz szukają kursów na przyszły rok bo już zakładają że się nie dostaną tam gdzie chcą. Ja to bardziej martwię się o znalezienie współlokatorów

kokosanka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2014, o 12:32

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: kokosanka »

słuchajcie mam do was pytanie czy warto zdawać angielski rozszerzony czy nie? z próbnej matury (ale podstawowej) miałam 85% i zastanawiam się czy nie spróbować podejść do rozszerzonego angielskiego przyda się w rekrutacji?
Kingu$ka
Posty: 356
Rejestracja: 22 lip 2007, o 12:11

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Kingu$ka »

kokosanka, już się nie przyda.
zuhifor
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2012, o 20:03

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: zuhifor »

Ja też planuję weterynarię, jeśli się uda to w Warszawie, fajnie że nas już trochę Jeśli chodzi o chemię, to feriowe poranki spędzam z Witowskim, biologia - Bukała + zbiory ze WSiPU Powodzenia w przygotowaniach!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości