Biologia-Biotechnologia.

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
Awatar użytkownika
pawełmoz
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2007, o 20:01

Biologia-Biotechnologia.

Post autor: pawełmoz »

Mam takie pytanie,a mianowicie czy ciężkie w praktyce/teorii jest przeniesienie się po pierwszym roku z biologii na biotechnologie(chodzi mi głównie o Uniwersytet Gdański).
Jakie są ew. kryteria ikonieczności do spełnienia.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Biologia-Biotechnologia.

Post autor: Savok »

Roznice programowe sa ogromne. Mialbys do nadrobienia sa spore. Musialbys nadrobic fizyke i matematyke. Chemie powinni ci darowac. Co prawda my mamy ja na wyzszym poziomie niz biologia (calyczas mysle biol UG - biot UG), ale powinni ci darowac. Jest jeszcze angielski, ktory my mamy inny i moze byc roznie, moze by ci zrobili sprawdzian z wiedzy i wtedy zadecydowali, biofizyke mamy razem, wiec nie problem.
Nie wiem co z fakultetami. U nas jest obowiazek zaliczenia conajmniej jednego na kazdym roku. Moze cos by ci zaliczyli jako punkty fak., nie wiem. Najlepiej dowiedziec sie w dziekanacie.
Betty
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2007, o 05:41

prośba biologia itp cdn

Post autor: Betty »

Do studentów biologii. Jestem od 1 października studentką 1 roku dziennych o kierunku biologia na AR w Szczecinie. Poszukuję studentów z tej uczelnii, tego kierunku,tego roku, lub tej tylko uczelni. Proszę o kontakt,pilne, bardzo mi zależy. Uszanujcie posta.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości