Ile czasu poświęcacie na naukę?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
syl_25
Posty: 10
Rejestracja: 10 lut 2014, o 18:25

Re: Ile czasu poświęcacie na naukę?

Post autor: syl_25 »

Ja do matury staram sie przygotowac sama jesli chodzi o biologie natomiast z chemi mam korki i mam nadzieje ze uda mi sie napisac na jakies 90%. Najbardziej sie boje biologi dlatego tak bardzo chce nadrobic chemia. Staram sie uczyc codziennie. Rozkladam nauke na robienie testow, nauke glownie z ksiazek szkolnych do biologi i vademecum. Mysle ze tygodniowo zrobie z 7 arkuszy
M94
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2014, o 17:34

Re: Ile czasu poświęcacie na naukę?

Post autor: M94 »

Chodzę na korki z biologii do nauczyciela który sprawdza prace maturalne i mniej więcej wiem pod jakim kątem się uczyć.Jest to bardzo pomocne ponieważ okazało się że nie których rzeczy nie muszę wiedzieć/znać.Generalnie w tygodniu robię 2-3 arkusze z biologii i czytam tak z 2-4h.Bardziej skupiam się na chemii bo jestem dużo słabszy z niej niż z biologii i zaczynam się lekko bać czy znów nie będzie porażki z chemii jak rok temu .
Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: Ile czasu poświęcacie na naukę?

Post autor: Trzcina »

Każdego dnia min. 2h, w weekendy nawet do pięciu z jednego przedmiotu. Arkuszy maturalnych jeszcze nie robię, zajmę się nimi w kwietniu. Wtedy też zwiększę czas nauki do tych 5h dziennie, bo będzie więcej czasu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości