Jak wam idą przygotowania maturalne?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: antropolog95 »

No otóż to, szkoda mi marnowania czasu na szkołę, a codziennie dojeżdżam ( w 2 strony 60 km ) Więc nie ma sensu. Pod koniec marca już podziękuję.
Awatar użytkownika
aisling
Posty: 12
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:03

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: aisling »

U mnie wystawienie ocen jest 14 kwietnia, a chyba 3 dni później już zaczyna się przerwa świąteczna.
W każdym razie, ostatnią klasówkę mamy ustaloną na ostatni tydzień marca, potem mamy spokój i tak myślę, że będę chodzić tylko na matmę, gdzie będziemy analizować zadania typu: wykaż, że".
Z reszty przedmiotów (oprócz tej matmy) tak naprawdę mamy już wszystko przerobione, więc ja z chęcią już teraz przestałabym chodzić tak naprawdę.
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Jannx »

ja chodze już teraz raczej w kratkę. regularnie jestem tylko na maturalnych przedmiotach, a reszta.od jakiś wosów czy innych geografii zrobiłem sobie miesięczną przerwę A nawet jeśli już na takich jestem to i tak sie ucze pod mature. gdybym teraz został w domu toby mnie szlag trafił
Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Trzcina »

Teraz cisną nas jedynie z matematyki, angielskiego (rozszerzenia, wiadomo), polskiego (wiadomo) oraz z geografii i niemieckiego. I tej ostatniej dwójki nie rozumiem. Przez całe dwa lata z niemieckiego były proste tematy, sam luz, a teraz nauczyciel uwidział sobie, że nam wprowadzi elementy rozszerzenia, kiedy nikt nie zna nawet kolorów. Jakieś masakryczne sprawdziany, a z geografii same mapki, bo musi być koniecznie 7 ocen.
Zabawne jest to, że jestem jedyną osobą z całej klasy, która nie będzie mieć 6 z wok-u, informatyki, pp i po na świadectwie.

Póki co muszę chodzić do szkoły, bo potrzebuję punktów za zachowanie.
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

edit: ale się napisaliście-) muszę doczytać za chwilę


frekwencja. Złowrogie słowo: TA frekwencja
powiem, że ona u mnie leży ostatnio. Autentycznie na łopatkach
słyszę nie ma nauczyciela, idźcie sobie posiedzieć w sali
mówię wtedy zwijam się i rzeczywiście zwijam się. I się potem śmieję, gdy spotykam innych zwiniętych, kt też nie dostrzegają pasji w analizie ścian. Nieme zrozumienie między zwijkami. Że: my wiemy-)


ostatnio taka śmieszna sytuacja. Wstaję rano połowicznie martwa, bo godzina nieludzka (piąta!), doczłapuję się do łazienki, gapię się na szczoteczkę do zębów i zastanowiam się po guzik to coś jak widać jasność umysłu przednia. I tylko słyszę: może nie chcesz iść do szkoły? - mama
Nie chcę!

ale odpowiadam zaskakująco składnie jak na brutalną 5.30: nie nie, idę. Chcę nie iść w czwartek, bo w czwartki nic nie robimy. Więc teraz muszę iść, żeby zbierać punkty frekwencji.
(i normalnie jaka poprawność językowa:-) o tej piątej)

wstaję w czwartek. Słyszę: to co, jednak idziesz? miałaś nie iść
- wczoraj nie byłam
- : | aha. - mama. Konsternacja.



dziś zwiałam. Jutro nie idę. O rany. Doigram się

plumful
Posty: 41
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:39

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: plumful »

maylet pisze:Skoro i tak nie mogę żyć bez internetu, postanowiłam dołączyć z nadzieją, że mnie przyjmiecie w swoje zacne grono
Plamful dobrze zrozumiałam, że zaczęłaś przerabiać chemię od zera i Pazdro zajął Ci jedynie dwa tygodnie?
dobrze rozumiesz:) uściślając: od zera tzn chemię miałam ostatnio na poziomie podstawowym w pierwszej klasie liceum, kilka lat temu
Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Trzcina »

plumful, a skończyłaś jakieś inne studia? Co twoja rodzina myśli o tym szalonym pomyśle pójścia na medycynę?
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

no to, plumpf, czapki z głów:-) też zaczynałam od zera, ale od września, więc miałam dżo czasu przy tobie. A wciąż się zastanawiam czy zdążę
nieźle, naprawdę!

Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Trzcina »

karibu z wełny, na jakim jesteś profilu? Też lek? Jakie uczelnie cię interesują?
plumful
Posty: 41
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:39

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: plumful »

Trzcina pisze:plumful, a skończyłaś jakieś inne studia? Co twoja rodzina myśli o tym szalonym pomyśle pójścia na medycynę?
nie, nie skończylam. w sumie to moich planach wiedzą tylko trzy osoby i są bardzo za:) z rodziny wie tylko mama
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

artystycznym-)
teoretycznie-)


no. Lek. I jak najdalej od domu-)
żartuję. Pewno śląsk. Choć niewykluczam dr końca Pl)


(właśnie sobie uświadomiłam, że mam idiotycznego nicka)

Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Trzcina »

plumful pisze:
Trzcina pisze:plumful, a skończyłaś jakieś inne studia? Co twoja rodzina myśli o tym szalonym pomyśle pójścia na medycynę?
nie, nie skończylam. w sumie to moich planach wiedzą tylko trzy osoby i są bardzo za:) z rodziny wie tylko mama
Mnie by strasznie głowę suszyli, gdybym nie poszła na studia - dlatego mam pozwolenie tylko na rok przerwy, ale pod warunkiem, że pójdę w tym czasie do pracy. O moim zamiarze też wie tylko mama, tata i brat są święcie przekonani, że będę na politechnice. Mam nadzieję, że uda mi się ich w lipcu zaskoczyć

Karibu (według mnie milutki nick ), a preferujesz Zabrze czy Ligotę? Ja na pewno złożę do Katowic, ale obawy jednak są.
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Karibu »

to fajnie. Bo już się miałam przemianować na krzesło elektryczne albo jakiegoś Wielkiego Zeusa żeby sprawiać wrażenie cokolwiek bardziej poważnej-)

nie wiem czy Kat. czy Zabrze. Będę myśleć po wynikach, kt albo będą pozytywne albo niestety nie
do Zabrza mam głupi dojazd
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości