Jak wam idą przygotowania maturalne?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Wyżlin »

karibu z wełny
Jasne, że damy radę Damy radę w zakresie swojego szczęścia i możliwości, a jak pójdzie tym razem to nie wiadomo, nie ma co się załamywać Dlatego bardziej stresuję się biologią, bo można coś umieć, a pochrzanić to w zdaniu.
chemik1212 pisze:Wyżlin: W Polsce jest uprawiany jako roślina ozdobna, czasami przejściowo dziczeje.
Ej, Wyżlin- już zdziczałaś?
Ojjjjj tk Zdziczałam na maksa przez te biologie, chemię i rozrodczy Chyba muszę się przesadzić na spokój
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Trzyszcz »

-MatMati- pisze:Ja bać się nie boję ale dostaje obrzydzenia jak widzę ćmy, karaluchy, prusaki itp.

Prusaki to też karaluchy.
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Reptilia »

Pytanko do Maturzystów! Pewnie dostaliście już login/hasło aby sprawdzić swoje dane ( a potem wyniki ) na stornie OKE. I tu jest mój problem, ponieważ link do logowania na OKE JAWORZNO jest nieaktywny / Są tu może jakieś osoby ze Śląska które już sprawdziły dane? Może jest jakaś inna storna?
Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Trzcina »

Ja sprawdzałam jakieś 2 dni temu, wszystko działało
Awatar użytkownika
suzaku
Posty: 135
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:37

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: suzaku »

Cóż za specjaliści i znawcy układają matury dla ZamKoru ? x Spróbowałam dzisiaj napisać mature z 2013 w 2,5 godziny i mi czasu brakło x ledwo co do połowy dobrnęłam, a poziom zawiłości zadań hard. Zastanawiam się czemu ma to służyć, maturzyści wiedzą, że nie ma co się sugerować ZamKorem, ale do cholery ktoś to układa.
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Reptilia »

Trzcina Dziękuje!
Ja sprawdzałam pod tym linkiem: I niestety nieaktywny jest
Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Trzcina »

Bo ta cyferka, która się różniła to chyba roku dotyczy
vanilis
Posty: 45
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:31

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: vanilis »

Co sadzicie o genetyce bukaly?

Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Reptilia »

Ma ktoś z Was może schemat ogólny przemian z ksiązki Lewińskiego Molekularne podłoże Biologii w pdf lub były by tak dobry i mi zeskanował?:)

Wgl tak myślałam że może by utworzyć wątek gdzie wrzucamy jakieś materiały które nam są potrzebne na dany moment Np. ja potrzebuje tego schematu, a ktoś inny jakiś schematów związanych z trawieniem białek i wtedy ja takowy wrzucam
Co o tym myślicie?
daavid17
Posty: 543
Rejestracja: 19 lis 2013, o 16:21

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: daavid17 »

Lika pisze:Daavid17 I jak masz tę maturkę z biologii z Poznania? Jestem strasznie niecierpliwa
Dyrektorka mi go obiecała w ubiegłym tygodniu. Już dwa razy się jej przypominałem, ale jakoś zawsze się gdzieś śpieszy i obiecuje, że załatwi.
Reptilia pisze:
Wgl tak myślałam że może by utworzyć wątek gdzie wrzucamy jakieś materiały które nam są potrzebne na dany moment Np. ja potrzebuje tego schematu, a ktoś inny jakiś schematów związanych z trawieniem białek i wtedy ja takowy wrzucam
Co o tym myślicie?
Świetny pomysł
carmenna
Posty: 252
Rejestracja: 10 lip 2013, o 18:09

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: carmenna »

Mam do Was pytanie Mieliście może styczność z tym oto zbiorem zadań? :

Kod: Zaznacz cały

gandalf.com.pl/p-b/biologia-biologia-w-zadaniach
Co o nim sądzicie? Będzie lepszy od Trenera z PWNu ? Bo tak się zastanawiam co jeszcze zamówić z tej biolki.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: Madridistka »

Ja zrobiłam ten zbiór, zadania trochę hardcorowe, wymagające myślenia. Ogólnie polecam
carmenna
Posty: 252
Rejestracja: 10 lip 2013, o 18:09

Re: Jak wam idą przygotowania maturalne?

Post autor: carmenna »

Dziękuję Wam za opinię.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości