Drzwi Otwarte w 2014 roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Dudek »

Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

A więc trzymam za słowo … choć nie powiem przydałby się jakiś znak rozpoznawczy by móc panów poznać …
kater11
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:37

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: kater11 »

Neuf pisze:Zastanawiam sie czy jechac na te dni otwarte, bo niby chce studiowac Lublinie ale mam spory kawalek żeby dojechac

Co ciekawego sie szykuje ?
Neuf pisze:Zastanawiam sie czy jechac na te dni otwarte, bo niby chce studiowac Lublinie ale mam spory kawalek żeby dojechac

Co ciekawego sie szykuje ?

A skąd jesteś, że masz kawał drogi, bo też się chcę wybrać i się zastanawiam.
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Ile macie do Lbn?
kater11
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:37

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: kater11 »

Ja mam około 400 km ze Śląska i właśnie nie wiem czy jechać, samochodem to mi wyjdzie niecałe 200zł w dwie strony. W sumie już byłem w zeszłym roku na dniach otwartych i było super, teraz czekam rok w domu i poprawiam maturę. Chyba jednak postawię na naukę zamiast dni otwarte, żeby móc w wakacje tam jechać ale z dokumentami
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

400 km to już naprawdę daleko z jednej strony skoro byłeś już w tamtym roku to mniej więcej wiesz co będzie w tym i raczej nic Cię już nie zaskoczy a z drugiej trochę szkoda. Ale nauka najważniejsza i lepiej odpuścić sobie coś by potem się dostać i nie żałować niż się po prostu nie dostać …
Jeśli mogę spytać to chcesz składać dokumenty na lekarski?
kater11
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:37

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: kater11 »

Stomatologia mi się marzy. Lekarski raczej nie, aczkolwiek zobaczymy, ale raczej odpada. Strasznie daleko od domu ta uczelnia ale byłem tam na dniach otwartych, dodatkowo udało mi się namówić dwóch studentów, żeby mnie oprowadzili po uczelni i faktycznie zabrali mnie w takie miejsca gdzie rzekomo wstęp jest zabroniony osobom postronnym. Jakoś przekonało mnie to miasto do siebie PO PROSTU a Ty lekarski? Piszesz w tym roku pierwszy raz maturę?
Awatar użytkownika
Neuf
Posty: 132
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 20:24

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Neuf »

Kater11 ja jestem spod warszawy, ale skoro mowisz ze bylo swietnie to raczej sie pojawie tam
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Rozumiem sama bardzo lubię Lublin często tam bywam bo mam do niego zaledwie 100 km a w mieście mnóstwo znajomych. Tak jak lekarski zawsze interesowało mnie wszystko co związane z człowiekiem i chęć pomocy innym.
Tak pierwszy raz i powiem szczerze że niezmiernie się jej boje. Wiadomo chciałabym napisać ją jak najlepiej no ale zobaczymy. A ty piszesz drugi raz co poprawiasz w tym roku?
kater11
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:37

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: kater11 »

Neuf, na pewno było fajnie z jednej strony warto zobaczyć, bo człowiek dostaje dodatkowej motywacji widząc uniwersytet który mu się marzy a z drugiej strony lepiej się pouczyć i jechać tam z dokumentami. Ja w tym roku tak zrobię, szczególnie jak teraz został już ostatni dzwonek. Trzeba teraz ostro docisnąć materiał!

fleur_rebelle ja w tym roku biologię i chemię poprawiam rozszerzone oczywiście. Kurczę, liczę że w tym roku mi się uda wskoczyć uczę się naprawdę dużo, chodzę na korepetycje co mi bardzo dużo daje. Z chemii mam cały materiał już powtórzony, wituś cały gotowy i teraz trzeba robić zadania zadania zadania A z biologii kończę materiał mam po prostu zasadę, że teraz ten czas decyduje o całym moim życiu, więc czemu bym nie miał teraz się tylko uczyć skoro to tylko 2 miesiące a dzięki temu przez x lat będę szczęśliwy.
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Wierze sama teraz strasznie już dużo się uczę w końcu zostało tak mało czasu a progi na uczelnie nie są aż tak bardzo też niskie … Sama chodzę na korepetycje i wiem że bez nich było by ciężko no ale mimo wszystko czas pokaże czy spełni się moje marzenie i dostanę się na lekarski na UM Lublin czego strasznie bym chciała A jeśli chodzi o Ciebie to życzę powodzenia tym razem przede wszystkim dobre nastawienie a na pewno się uda …
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Dudek »

Ja tam bym nie jechał P szkoda czasu. Sami wiecie najlepiej gdzie chcecie iść. Ja pierwszy raz w Lublinie byłem jak papiery składałem
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

A ja Cię nie będę słuchać i pojadę Jestem ciekawa katedr, wydziałów i tego co mają mi do powiedzenia … ciekawa jestem całego UM w Lublinie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości