Drzwi Otwarte w 2014 roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Neuf
Posty: 132
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 20:24

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Neuf »

Ja pojade bo nie byłem nigdy w Lublinie, zobacze wogole jak te uczelnie medyczne wygladaja

Ja tez pisze pierwszy raz, nie chodze na żadne korepetycje, bo w sumie nie wiem co na tych korepetycjach miałbym robic, skoro rozwiazanie i wytlumaczenie kazdego zadania mozna znalesc w internecie. Moze korki z biologii w celu pisania pod klucz, ale w mojej okolicy nie ma nikogo takiego. .

Co do materiału to mam juz cały przerobiony, wzialem sie za matury troche, narazie srednio mi to idzie, po kazdej napisanej maturze z chemii mam dołek formy, ale po 2h mowie sobie ze musze sie wziac za siebie i jest lepiej
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Ja też nie mam nikogo w okolicy ale jeżdżę ok. 50 km do korepetytorki na 2h która daje mi korki z biologi ucząc mnie pisać pod klucz i naprawdę dużo to daje… o wiele łatwiej jest przyswoić ciężkie partie materiału gdy ktoś ci to na spokojnie wytłumaczy to samo jest z chemią z tym że korepetytorkę mam akurat na miejscu w swoim mieście w sumie to bez niej nie dałabym rady załapać chyba chemii

Nie przejmuj się każdy ma czasem dołek formy sama go miewam zwłaszcza po arkuszach z chemii… do puki się za nie nie brałam to myślałam że ją umiem a tu przy nich wychodzi czego jestem nie douczona lub czego jeszcze nie rozumie … ale wierze że przez te jeszcze niecałe dwa miesiące uda mi się nadrobić to wszystko i jakoś to będzie
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Dudek »

Pewno wam pokażą symulator laparoskopu którym przez całe studia bawiliśmy się łącznie 3h albo i mniej D.
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Nie pamiętam już gdzie ale kiedyś miałam takie coś w rączkach i to całkiem ciekawa rzecz fajnie było móc się tym pobawić Ale 3h to naprawdę mało jak na całe studia …
Awatar użytkownika
Neuf
Posty: 132
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 20:24

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Neuf »

Juz sie nie moge doczekac !

Mam nadzieje ze na miejscu spotkam kogos życzliwego kto mnie oprowadzi po uczelni
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Ja też nie

Dudek i ekim się już zaoferowali Więc trzymam ich za słowo
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: ebedziebe »

Drzwi otwarte , byłem raz przed studiami i raz na studiach.

Za wiele się nie dowiedziałem ale można zgarnąć uczelniane gadżety.

Dudek te nowe roczniki to maja taki nielogiczny masz że ludzie z normalnego toku tego nie ogarną

Co do symulatorów to chyba jest jeszcze jakiś robo-człowiek , coś znajomi opowiadają że w ramach programu jakiegoś ćwiczą geriatrie z robo-babcią
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Dudek »

A to geriatrii jeszcze nie miałem, chyba w maju zaczynam kilka zajęć.
Co do gadżetów to racja zawsze dostarczą długopisów na kolejny semestr
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: ebedziebe »

Nie w ramach geriatrii tylko jakiegoś med future"- taki program unijny gdzie dla lekarskiego był dostępny kurs właśnie o pacjentach geriatrycznych czy coś w tym stylu
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: ekim »

Z robobabcią to nawet ja miałem zajęcia.

A co do oprowadzania to propozycje podtrzymuję, zobaczymy ile was się zbierze i się umówimy konkretnie bliżej terminu. I rzeczywiście mając swojego przewodnika da się zobaczyć więcej.
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Mam nadzieję że zbierze się tych osóbek trochę i będziemy mogli skorzystać z twojej obietnicy …
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Dudek »

[at]_rebelle macie rejestracje na wejście do pracowni symulacji. 10+10os. Zapisuj się, warto

O widzę, że w tym czasie będę koło z endokrynów pisał D słodko.
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Dziękuje za info może z niej skorzystam brzmi bardzo ciekawie …

Uuu to nie za fajnie ale trzymam kciuki za Pana D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości