(GUMed) Położnictwo dzienne/wieczorowe- plan zajęć

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Mimmossa
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2014, o 22:44

(GUMed) Położnictwo dzienne/wieczorowe- plan zajęć

Post autor: Mimmossa »

Witam,
Przeszukałam już internet na każdy sposób i nigdzie nie moge znaleźć informacji na moje pytania więc może ktoś z już studiujących posłuży pomocą

Już na poważnie zastanawiam się nad pójściem na Położnictwo na Gumedzie i interesuje mnie jak wyglądają godzinowo zajęcia w ciągu dnia. Nie jestem osobą świeżo po szkole, mam już pracę, rodzinę, zobowiązania i zastanawiam się czy jestem w stanie wszystko pogodzić zaczynając studia.

Interesują mnie różnice w godzinach zajęć w różnych trybach nauki: dzienny, wieczorowy. Czy tzw tryb wieczorowy ma faktycznie inne godziny zajęć czy tylko jest możliwością (dodatkowymi miejscami) płatnymi ale na tych samych zasadach co dzienne?
Może ktoś jest w stanie zamieścić przykładowe plany zajęc dla poszczególnych semestrów dziennych i wieczorowych bym miała jakieś porównanie.
surisun
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2013, o 14:13

Re: (GUMed) Położnictwo dzienne/wieczorowe- plan zajęć

Post autor: surisun »

Hej,

Różnica między trybem dziennym a trybem wieczorowym polega jedynie na tym, że ten drugi jest płatny. Czyli studiując w trybie wieczorowym uczęszczasz na zajęcia normalnie z dziennymi, nie ma żadnego podziału pod tym względem.

Z planem bywa różnie. Niektóre dni są zajęte od rana do wieczora, bez większych przerw pomiędzy zajęciami (np. od 7.30 do 19.30), inne trochę luźniejsze (np. od 9.00 do 16.00) lub z większymi okienkami w ciągu dnia. Na ćwiczenia podzielone jesteśmy na grupy (każda ma w innym czasie), więc dużo zależy od tego w jakiej będziesz i jak skumulują ci się zajęcia. Jeśli chcesz mogę podesłać Ci mój plan z tego roku. Musisz się też nastawić na sporą ilość praktyk zawodowych, które odbywa się po sesji letniej, czyli w wakacje. Z roku na rok jest coraz więcej oddziałów, a więc i godzin do wypracowania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości