Egzaminy wstępne na medycynę

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
StrusiowaPanna
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2014, o 17:15

Re: Egzaminy wstępne na medycynę

Post autor: StrusiowaPanna »

M&#xE5rran pisze:Egzaminy wstępne są dla tych ze starą maturą. Gdy piszesz nową, nie musisz ich zdawać, ani na medycynę, ani na położnictwo.
- dzięki za odpowiedź:D


No tak i ja zdaję mature po staremu czyli MUSZĘ pisać egzamin wstępny z TYLKO biologii czy z fizyki , chemii itd. też?
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Egzaminy wstępne na medycynę

Post autor: Seeba »

Musisz pisać z przedmiotów które są liczone przy rekrutacji na dany kierunek.
StrusiowaPanna
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2014, o 17:15

Re: Egzaminy wstępne na medycynę

Post autor: StrusiowaPanna »

Dziękuje za odpowiedzi!:)
StrusiowaPanna
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2014, o 17:15

Re: Egzaminy wstępne na medycynę

Post autor: StrusiowaPanna »

A mam jeszcze jedno pytanie bo nie mogę znaleźć odpowiedzi na stronie UM w Łodzi. Co to jest ten rok zero"? na czym to polega?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Egzaminy wstępne na medycynę

Post autor: randomlogin »

Co to znaczy, ze zdajesz mature po staremu? Nie wyglada jakbys miala na mysli czas przeszly, a po staremu matur nie ma od lat. Jesli zdajesz w tym roku to to nie jest zadne po staremu, tylko normalnie nowa matura, z ktora normalnie idziesz na studia bez zadnych egzaminow wstepnych z przedmiotow, ktore na tej maturze sa - moze byc test sprawnosciowy czy cos (nie, na poloznictwo ani zwykly lekarski nic z tych rzeczy nie ma).

A roku zero nie ma obecnie juz chyba nigdzie, wiec sobie tym glowy nie zajmuj nawet. Jak sie dostajesz to sie dostajesz i idziesz na pierwszy rok, jak nie to nie i nie idziesz nigdzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość