Praktyki pielęgniarskie za granicą (Wiedeń)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Nateina
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2013, o 17:35

Praktyki pielęgniarskie za granicą (Wiedeń)

Post autor: Nateina »

Hej!
Czy orientuje się ktoś jak dokładnie wyglądają praktyki pielęgniarskie ( miesięczne ) w Wiedniu po pierwszym roku studiów medycznych?

DOstałam pozytywną odpowiedź z wiedeńskiego szpitala, jednak mam pewien problem z dziekanatem mojej uczelni w Polsce. Mianowicie muszę na koniec praktyk okazać podpisany program praktyk. Z kolei Wiedeń nie może wystawić mi dokumentu o nauczonych umiejętnościach, których student nie może wykonywać z powodów prawnych, więc nie mogą podpisać mi tego programu.

Spodziewałam się, że w Austrii nauczę się więcej niż z ojczyźnie i czy warto jakoś kombinować z tym program, żeby faktycznie się to wszystko udało czy jednak skoro nie pozwalają studentom w Wiedniu uczyć się wszystkiego, to zostać w Polsce? Może ktoś był na praktykach w innym kraju i miał podobny problem?

Bardzo liczę na jakiekolwiek opinie, osób którzy coś wiedzą na ten temat.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości