zmiana kierunku z medycyny wet na technologie zywnosci.

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
bombelekkk
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2014, o 17:40

zmiana kierunku z medycyny wet na technologie zywnosci.

Post autor: bombelekkk »

Witam wszystkich. Moze ktos byl w podobnej sytuacj i mi pomoze. Jestem na 2 roku medwet. Szczerze mowiac, studia mi tak srednio sie podobaja ( poszlam tam bo na medycyne nie udalo sie dostac) i w dodatku jest dosyc niemila atmosfera na tym dziale, prowadzacy nie sa otwarci do studenta, klody pod nogi rzucaja i t.p. Mam juz 2 niezaliczonych przedmioty,nie dlatego ze sie nie uczylam, a dzieki nieuczciwym prowadzacym. Jest problem zeby przyjezdzac na poprawki wrzesniowe (jestem obcokrajowka), a pierwsze terminy egzaminow i zaliczen dla ``osob wybranych``,co, niestety, mnie nie dotyczy. Wiec mysle ze juz trzeba polozyc koniec meczeniom. Chce pojsc na 3letnie studia , technologia zywnosci i zywienia czlowieka, uczelnia taka sama. Gadalam z osobami studiacymi ten kierunek to mowili ze jak sie uczysz to klopotow nie robia,prowadzacy sami palcem pokazuja czego masz sie nauczyc i td. Jedynie co to rodzice odradzaja zmieniac studia i moje koledzy z wet( sami juz po 4 warunki maja). Wiem. to jest moje zycie i ja mam decydowac gdzie studiowac i pracowac, ale chce poczytac opinie osob, ktorzy mieli podobne sutuacjie jak ja, co uczynili i co o tym sadza. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi.

p.s. zdaje sobie sprawe, co to za kierunek. Moj tata jest mgr technologii zywnosci i swietnie sobie w zyciu z tym radzi)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości