Dobrze wytłumaczona fizjologia roślin

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Dobrze wytłumaczona fizjologia roślin

Post autor: agentka91 »

Zdawałam maturę po raz pierwszy dosyć dawno, bo w 2010 roku, ale życie jest niesamowicie nieprzewidywalne i w tym roku muszę zmierzyć się z egzaminami jeszcze raz. Naukę (do biologii R) zaczęłam od podstaw, głównie opierając się na książkach, które miałam w szkole (3 tomy Operonu), jak i na Operonie starego wydania (97 bodajże) i trochę z pięciotomowego PWN. Moim problemem są zagadnienia z zakresu fizjologii roślin, stąd moja prośba o polecenie jakiś pozycji, gdzie te tematy są naprawdę dobrze wytłumaczone. Najprzyjemniej jak dotąd uczy mi się ze starego Lewińskiego, którego mam pięć tomów, jednak jest w nich wszystko poza roślinami właśnie. Jakieś propozycje książek?
Awatar użytkownika
Ilendil
Posty: 129
Rejestracja: 8 gru 2011, o 20:35

Re: Dobrze wytłumaczona fizjologia roślin

Post autor: Ilendil »

Bukała - Fizjologia Roślin
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Dobrze wytłumaczona fizjologia roślin

Post autor: AnnaWP »

Szweykowska Fizjologia roślin.
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Dobrze wytłumaczona fizjologia roślin

Post autor: Seeba »

W Fizjologii roślin wyd. Omega ten materiał jest dobrze wytłumaczony ale radziłbym przeczytać coś jeszcze na ten temat. Podręcznik jest dobrym uzupełnieniem.
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: Dobrze wytłumaczona fizjologia roślin

Post autor: agentka91 »

Dziękuję bardzo, na pewno do tych pozycji zajrzę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości