Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
pomaranczki
Posty: 254
Rejestracja: 11 lis 2011, o 15:14

Re: poprawa matury

Post autor: pomaranczki »

Reptilia ach, życie ratujesz, dziękuję!
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: poprawa matury

Post autor: Seeba »

No to im się poszczęściło.
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: poprawa matury

Post autor: Locus »

Moja koleżanka z klasy, która napisała maturę gorzej niż ja właśnie się przeprowadziła z Lwowa do Bydgoszczy, ale nie ma co się złościć, też bym nie chciała zostawić studentów na Ukrainie.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

No ale ja nie iwem czy oni n atym dobrze tak wyjdą, jak pewnie po roku i tak ich wwalą na niestacjo. No ale tak dobra decyzja rządu pod tym względem, bo sama bym się bała na tej Urainie teraz chodzić na uczelnię
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: poprawa matury

Post autor: Seeba »

Pod względem ich bezpieczeństwa to dobry ruch. Z głowy problem, gdyby coś się stało.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: poprawa matury

Post autor: Collo »

mis koala pisze:No ale ja nie iwem czy oni n atym dobrze tak wyjdą, jak pewnie po roku i tak ich wwalą na niestacjo.
W tym artykule jest napisane, że oni są na niestacjonarnych, tylko płacić będą dopiero za następny semestr.
Te przenosiny są na pewno korzystne dla osób, którym niestarczyło punktów na niestacjo w Polsce i poszli na Ukrainę. Ciekawe czy są jakieś osoby, które wybrały studia u naszych wschodnich sąsiadów że względów finansowych, a teraz przeniosły się do Bydgoszczy.

Transkrypcja
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2013, o 14:12

Re: poprawa matury

Post autor: Transkrypcja »

Właśnie w tym artykule było napisane, że własnie wybrali Ukrainę ze względów finansowych i mam wrażenie, że takich osób mogło być sporo. Ciekawe czy w tym przyszłym semestrze będą płacić tak jak wszyscy za niestacjonarne, czy tyle ile płaciliby na Ukrainie?
Awatar użytkownika
Puszysława
Posty: 275
Rejestracja: 26 maja 2013, o 17:11

Re: poprawa matury

Post autor: Puszysława »

A tam, zapytam. Jak samopoczucie? Jak motywacja, jak pewność siebie? Bawicie się w określanie szans i typowanie wyników?
Awatar użytkownika
agnieszka789
Posty: 164
Rejestracja: 30 sie 2013, o 12:37

Re: poprawa matury

Post autor: agnieszka789 »

Wszystko falujące. Jak arkusik dobrze pójdzie, to mogę góry przenosić, ale ostatnio już mi się nie za wiele chce i jak tylko coś nie wyjdzie, tracę motywację zupełnie. Mam nadzieję, że jakoś dotrwam do 16 maja Że wszyscy dotrwamy, nie ma wyjścia
pszczółka Maja
Posty: 62
Rejestracja: 5 sty 2013, o 16:26

Re: poprawa matury

Post autor: pszczółka Maja »

Ja ostatnio miałam kilka gorszych dni, ale od dziś wzięłam się za robotę Różnie u mnie bywa. Z motywacją problemu nie ma, ale czasami zwyczajnie nie chce mi się usiąść i się uczyć, zwłaszcza biologii. Robiliście może dzisiaj maturę Witowskiego? Jak wrażenia?
Transkrypcja
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2013, o 14:12

Re: poprawa matury

Post autor: Transkrypcja »

Coraz mniej czasu, a coraz więcej wątpliwości. Myślę, że jestem dobrze przygotowana, ale czy na tyle, by rozłożyć maturę na łopatki to się okaże!
Awatar użytkownika
Listera
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2008, o 15:30

Re: poprawa matury

Post autor: Listera »

Transkrypcja pisze:Coraz mniej czasu, a coraz więcej wątpliwości. Myślę, że jestem dobrze przygotowana, ale czy na tyle, by rozłożyć maturę na łopatki to się okaże!
Oooo skąd ja to znam Cały czas jakieś powtórki z chemii, zadania. Niby wszystko się wie, a ma się wrażenie, że już się nic nie wie Stąd właśnie ten paniczny strach
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: poprawa matury

Post autor: Lika »

A ja się właśnie trochę podbudowałam, bo robiłam rozszerzenia z chemii i z biologii z maja 2008, i przy takim już maksymalnym cięciu punktów miałam 83% z biologii i 93% z chemii. (z tym, że ta chemia jakaś taka banalna mi się wydawała)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości