Praca w zoo

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
tycia
Posty: 8
Rejestracja: 2 mar 2006, o 18:18

Praca w zoo

Post autor: tycia »

Hejka. Mam pytanie. Czy ktokolwiek staral sie o prace w chorzowkim zoo Jesli tak to prosze o pare informacji na ten temat. Mam na mysli w jakim wymiarze godzinowym sie pracuje, jakie jest wynagrodzenia i jaka placa. Bede wdzieczna za wszelkie info. Pozdrawiam wszystkich
Asiulak
Posty: 146
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:13

Re: Praca w zoo

Post autor: Asiulak »

to ja sie przyłacze do prośby tyle ze z tym zaznaczeniem ze mi chodzi o poznańskie ZOO
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Praca w zoo

Post autor: Pablo »

Asiulak pisze:to ja sie przyłacze do prośby tyle ze z tym zaznaczeniem ze mi chodzi o poznańskie ZOO
Z tego co mi wiadomo to w starym zoo w poznaniu jest jeden etat wolny jak sie nie myle to na akwarium.

Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Paź 11, 2007 14:28 ]
płaca z tego co słyszałem jest 1300-1400 z premią, godziniy pracy są różne.
Od 7 do 15 i od 11 do 19 ,a w weekedny od 7 do 11 krótki dyżur, długi o 7 do 19
Gólnie pracuje się fajnie w starym zoo, spox ludzie. Wiem bo jestem wolonariuszem w starym zoo
tycia
Posty: 8
Rejestracja: 2 mar 2006, o 18:18

Re: Praca w zoo

Post autor: tycia »

Wlasnie pablo skoro jestes wolontariuszem to napisz mi prosze czy tez maja jakies wymagania godzinowe odnosnie Was czy po prostu przychodzicie kiedy macie czas i na dowolny czas Ja mialam byc wolontariuszem w chorzowskim w zeszlym roku ale musialam zrezygnowac przez prace mag Wiem tylko ze jak czytalam regulamin to byla tam mowa ze mamy byc 7.30-14.30 Jest to mozliwebo jesli tak to raczej normalna praca a nie wolontariat
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Praca w zoo

Post autor: Pablo »

Godziny wybiera wolonatriuasz, tylko z tym, że najwięcej pracy jest w godzinach porannych miedzy 8-13. I się deklaruje kiedy będzie się przychodzić w umowie. Ja już będe 4 miesiąc wolonatiuszem to przychodze kiedy chce i o której ponieważ już mnie znaja . I z tego co mi wiadomo, że wolonatiusz może być tylko do godziny 15 bo później może być to brane jako wykorzystywanie za darmo.
A zreszta w weekedny gdy jest dyżur to ja siedzie nawet do 18

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości