Pomocy!! larwy w łazience

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Sabina1234
Posty: 2
Rejestracja: 6 sie 2013, o 08:00

Pomocy!! larwy w łazience

Post autor: Sabina1234 »

Witam mam w łazience larwy. Małe są koloru białego, a czym większe tym ciemniejsze do koloru szarego mają szpiczaste głowy ciemniejsze od reszty. Po zdjęciach z internetu wygląda to na larwę mola, ale z kad mole w łazience. Proszę o pomoc w ustaleniu co to jest i o tym jak to wytępić
Załączniki
P1040352.JPG
P1040346.JPG
P1040344.JPG
P1040343.JPG
Sabina1234
Posty: 2
Rejestracja: 6 sie 2013, o 08:00

Re: Pomocy!! larwy w łazience

Post autor: Sabina1234 »

dajcie znać jak coś wiecie na ich temat bo bardzo mnie to męczy
gupik 1234
Posty: 3
Rejestracja: 6 sty 2014, o 17:35

Re: Pomocy!! larwy w łazience

Post autor: gupik 1234 »

Tez miałem z nimi problem i nigdy nie udało się mi ich rozpoznać ani dowiedzieć skont się biorą są chyba niegroźne a
u mnie mieszkały pod łóżkiem zalecam regularne terpenie mechaniczne po jakimś czasie same się wyniosły
clokowa7
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:21

Re: Pomocy!! larwy w łazience

Post autor: clokowa7 »

to są rybki, a przynajmniej tak mi się wydaje. u mnie w łazience też czasami je spotykam szczególnie nad ranem. Czy u Ciebie jak zapalisz światło szynko uciekają?
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Pomocy!! larwy w łazience

Post autor: karteczka88 »

to nie są rybiki
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Awatar użytkownika
seymour
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 15:07

Re: Pomocy!! larwy w łazience

Post autor: seymour »

Cokolwiek to jest-nie chciałbym mieć u siebie. I nie są to rybki, nawet po zdjęciu widać, że jakieś larwy.
aorta

Re: Pomocy!! larwy w łazience

Post autor: aorta »

zdjęcia nie są pierwszej jakości, więc proponuję, abyś wpisał w google grafika- indian meal moth larvae i sprawdził czy to nie aby mól spożywczy, czyli omacnica spichrzanka
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Pomocy!! larwy w łazience

Post autor: Seeba »

Na rybika też mi to nie wygląda.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość