ksiązki na wecie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Chimera
Posty: 216
Rejestracja: 8 sty 2013, o 18:44

Re: ksiązki na wecie

Post autor: Chimera »

Mam takie pytanie. przejrzałam już trochę działów i gdzieś mi się prześlizgnęła informacja o bardzo dobrym słowniku do łaciny. Wydanie bardzo stare. 1984 (?) czy coś takiego. I podobno jest tylko te wydanie. Ktoś może przypadkiem pamięta autorkę (chyba to była autorka, ale ręki nie dam sobie uciąć) przydałby mi się bardzo do łaciny medycznej do liceum.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: ksiązki na wecie

Post autor: iSzymur »

a są odpowiedniki najpotrzebniejszych książek w wersji elektronicznej?
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: ksiązki na wecie

Post autor: Kas_ia »

szymur pisze:a są odpowiedniki najpotrzebniejszych książek w wersji elektronicznej?
Tak, w necie mozna znalezc sporo ksiazek
anatomia (Liebich, Krysiak, Popesko, Atlas psa i kota (po angielsku tylko widzialam), biochemia (Stryer, Krotkie wyklady, Harper), histologia (Kuryszko). Pewnie jeszcze sporo innych
We Wroclawiu zrobili teraz jakis ibuk i mozna dostac internetowy dostęp do jakiegos tam zasobu ksiązek, ale nie wiem co tam mają konkretnie.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: ksiązki na wecie

Post autor: micra »

ibuk internetowa księgarnia
fajna sprawa o ile biblioteka wykupi dostęp do dużej liczby tytułów
u mnie jak na razie sam Krysiak z 1 roku jest dostępny
można podkreślać, zaznaczać w książce itp
taka zabawka, ale ja i tak wolę papierowe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości