Matura w terminie dodatkowym ...

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
luktes3
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2014, o 16:32

Matura w terminie dodatkowym ...

Post autor: luktes3 »

Witam wszystkich, miałem taki przypadek że miałem wysoką gorączkę w dniu matury ustnej z angielskiego lecz mimo wszystko poszedłem tam bo chciałem ja zdać. Lecz niestety nie udało się gorączka nie pozwalała mi dobrze myśleć, gardło mnie okropnie bolało i nie zaliczyłem angielskiego. Czy jest możliwość abym mógł zaliczac tą mature w terminie dodatkowym, czy istnieje taka mozliwość ?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Matura w terminie dodatkowym ...

Post autor: randomlogin »

Ale podszedles do niej w koncu czy nie? Jesli nie, to idz do lekarza po zaswiadczenie i pisz wniosek do OKE (mam nadzieje, ze to bylo dzisiaj, a nie tydzien temu). Jesli tak, to o ile nie straciles im tam przytomnosci w srodku odpowiedzi sprawa jest raczej pozamiatana i widzisz sie z komisja na poprawie. Oczywiscie do OKE napisac i tak mozesz, bo to zaden koszt, ale szansa na pozytywne rozpatrzenie czegos takiego jest niemal zadna o ile ktos akurat nie bedzie mial swietnego humoru.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości