Fotograf kryminalistyczny

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
yoshihito95
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2014, o 21:52

Fotograf kryminalistyczny

Post autor: yoshihito95 »

Witam. Mam pytanie. Uczę się w technikum fotochemicznym. Został mi jeszcze tylko rok do ukończenia szkoły. Myślę nad kryminalistyką, tzn nad byciem fotografem kryminalistycznym. Co musiałabym zdawać na maturze? Bo słyszałam, że biologie i fizykę. Czy może wystarczy tylko to, że byłabym z zawodu fotografem? Jest taka opcja?
patricia212
Posty: 6
Rejestracja: 8 lip 2013, o 14:05

Re: Fotograf kryminalistyczny

Post autor: patricia212 »

najlepiej to zobacz sobie przy naborze na przykład na kryminologię jakie są wymagane przedmioty albo jaki jest plan zajęć wówczas będziesz mogła dokładnie określić co chcesz zdawać a co Cię zainspirowało to tego aby iść w tym kierunku?
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Fotograf kryminalistyczny

Post autor: deVries »

Wg mnie to raczej trzeba się interesować szkołą policyjną i jakimś szkoleniem na technika kryminalistyki, niż studiami.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Fotograf kryminalistyczny

Post autor: randomlogin »

Dokladnie tak - tym sie (przynajmniej u nas, ale pewnie wszedzie) zajmuja technicy kryminalistyki. I, niezaleznie, wlasne foty strzelaja medycy sadowi (ewentualnie wyslugujac sie podrecznymi studentami ).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości