Jak przeliczać punkty na Politechnice Gdańskiej?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
ksantofil
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2014, o 20:55

Jak przeliczać punkty na Politechnice Gdańskiej?

Post autor: ksantofil »

Witajcie. Czy w czasie przeliczania punktów uznajemy, że:
1pkt. z matury=1pkt. do wzoru, czy 1% z matury to 1 pkt. do wzoru ?
Bo tam jest napisane: punkty kandydata", Liczba punktów". i nie ma słowa o procentach. Ja nie wiem o co chodzi i bardzo proszę Was o pomoc.
Więc jak będę na maturze z jakiegoś przedmiotu 60/60 (100%) to wpisuję do tego wzoru 60 czy 100 ?

Link do regulaminu rekrutacji:
zobacz-ten-plik.pdf
(1.9 MiB) Pobrany 19 razy
Awatar użytkownika
pfffsiouxsie
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2014, o 20:42

Re: Jak przeliczać punkty na Politechnice Gdańskiej?

Post autor: pfffsiouxsie »

LOOOOL. nie zastanawiałam się przeliczając swoje punkty czy chodzi im o punkty jako o punkty z matury, tylko od razu założyłam, że wpisuje się procenty ale teraz, po Twoim wpisie sądzę, ze jednak chodzi o te punkty zdobyte na maturze. a skzoda by było gdyby to była prawda, bo miałabym wtedy o wieele wiele mniej punktów niż sobie naiwnie naliczyłam. saad.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Jak przeliczać punkty na Politechnice Gdańskiej?

Post autor: randomlogin »

Nie moze chodzic o punkty, bo tych na swiadectwie nie ma. Slaby dobor slow, ale chodzilo zapewne o procenty - bo tylko to mozna potwierdzic papierem.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości