Koniec kształcenia techników farmaceutycznych

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
13112015

Koniec kształcenia techników farmaceutycznych

Post autor: 13112015 »

Nie wiedziałam, w którym dziale umieścić ten temat. Pewnie część osób już o tym wie, ale Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadziło rozporządzenie, które zarządziło koniec kształcenia techników farmaceutycznych. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 01.09.2015 roku. Szczegóły
zobacz-ten-plik.pdf
(804.17 KiB) Pobrany 38 razy
zobacz-ten-plik-tez.pdf
(2.25 MiB) Pobrany 34 razy
(uzasadnienie w akapicie 7.).
Jak Wam się podoba taka decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Koniec kształcenia techników farmaceutycznych

Post autor: randomlogin »

.gdzie dokladnie tam jest jakas decyzja, i kiedy konkretnie ministerstwo ja wprowadzilo?
HINT: prawy gorny rog pierwszej strony.
13112015

Re: Koniec kształcenia techników farmaceutycznych

Post autor: 13112015 »

To jest projekt z 30 kwietnia, który ma wejść w życie 1 września 2015 roku. Czy coś źle zrozumiałam (bo przyznam, że nie bardzo wiem, o co Ci chodzi)?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Koniec kształcenia techników farmaceutycznych

Post autor: randomlogin »

To jest projekt. I tylko tym poki co jest. Teraz jest moment na to, zeby zglaszac uwagi i tak dalej - etap tak zwanych konsultacji. To nie jest podpisana, ostateczna wersja. To co finalnie zostanie wprowadzone - czego bedzie dotyczylo, w jakim zakresie, kiedy wejdzie w zycie - moze byc BARDZO rozne od tego, a moze tez w ogole sie nigdy nie pojawic. Wiec poki co nie ma o czym dyskutowac - w kazdym razie nie w tonie rozmawiania o faktach dokonanych.
13112015

Re: Koniec kształcenia techników farmaceutycznych

Post autor: 13112015 »

OK, rozumiem - myślałam, że jeżeli jest data wprowadzenia tego w życie, to znaczy, że to już tak na poważnie". Aczkolwiek sądzę, że te zmiany to tylko kwestia czasu i kiedyś nastąpią, bo to uzasadnienie jest dość sensowne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość