poprawka w sierpniu a rekrutacja na pielęgniarstwo/fizjo.

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
werkaf11
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2014, o 18:49

poprawka w sierpniu a rekrutacja na pielęgniarstwo/fizjo.

Post autor: werkaf11 »

Witam wszystkich,

planowałam studia na ww kierunkach, ale niestety zawaliłam matematykę. Zastanawiam się jakie mam szanse (czy w ogóle mam) po poprawce sierpniowej na dzienne studia (?) gdziekolwiek, mogą być góry, morze,wschód,zachód,centrum.
Może ktoś z forum był w podobnej sytuacji?
Biologię rozszerzoną napisałam na ok. 50%
Awatar użytkownika
zuza123
Posty: 148
Rejestracja: 28 wrz 2012, o 21:42

Re: poprawka w sierpniu a rekrutacja na pielęgniarstwo/fizjo

Post autor: zuza123 »

Prywatnie zapewne wszędzie, a publicznie niestety nie orientuję się gdzie konkretnie, ale w mniej obleganych uczelniach na pewno będą jakieś dodatkowe rekrutacje we wrześniu.
werkaf11
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2014, o 18:49

Re: poprawka w sierpniu a rekrutacja na pielęgniarstwo/fizjo

Post autor: werkaf11 »

uff. mam nadzieję
Awatar użytkownika
karolla15
Posty: 25
Rejestracja: 8 paź 2013, o 18:43

Re: poprawka w sierpniu a rekrutacja na pielęgniarstwo/fizjo

Post autor: karolla15 »

nie martw się! nasz rocznik jest ubogi, uczelnie biją się o studentów.w ostatnim roku we wrześniowej rekrutacji były wolne miejsca na piel. na Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach i na PWSZ w Krośnie to się orientuję, bo moje okolice, myślę jednak, że na innych uczelniach także będą miejsca. Wiadomo, że nie na takich uczelniach jak UJ czy w Warszawie, ale gdzieś cię przyjmą:D

a w ogóle, to może jednak uzbierałaś te 30% z matmy?
werkaf11
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2014, o 18:49

Re: poprawka w sierpniu a rekrutacja na pielęgniarstwo/fizjo

Post autor: werkaf11 »

Super! ) dzięki za info!
Gdzieś się dowiedziałam że o dodatkową rekrutację na stacjonarne (piel./fizjo) bardzo ciężko we wrześniu żee właściwie to nierealne i rok w plecy, trochę mnie to załamało, ale widzę że nie wszystko stracone, a jak czytam że na ŚUM-ie były wolne miejsca, to gęba mi się cieszy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości