Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: poprawa matury

Post autor: agentka91 »

Dzięki, fronc. O tych 2% dowiedziałeś się na wglądzie czy poinformowali cię przed i ten wgląd nie był zbyt potrzebny?
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: poprawa matury

Post autor: KatarzynaZSDM »

randomlogin pisze:No przy poprawie matury i dostaniu sie na stacjo to wiadomo, po prostu sie rekrutuje i pisze podanie o wpis na wyzszy rok. Za srednia wydaje mi sie, ze jest to niemozliwe - tak twierdzil moj dziekanat, i to nie mowil o zasadach u nas panujacych, tylko ze ogolnie nie da rady tego zrobic jednoczasowo inaczej, niz wlasnie sie dostajac. Mogli sie oczywiscie mylic.
Edit: doczytałam
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: poprawa matury

Post autor: randomlogin »

agentka91 pisze:I dwa, czy moją pracę jakby co może w moim imieniu przejrzeć ktoś inny?
Nie znam ani jednego przypadku, w ktorym by sie to udalo - a znam takich, ktorzy probowali. I to w ponoc jednym z najbardziej prouczniowskich OKE, czyli w Krakowie. Notariusz, pelnomocnictwo - bez znaczenia. Niby cos sie moglo od tego czasu zmienic, ale szczerze watpie.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

No mi tak sprawdzili, że dali mi punkty za zadania błędne a odjeli za prawidłowe, więc jak widać oni też się mylą
Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: poprawa matury

Post autor: kuszumai »

Czy ja wiem czy mało czasu? Z biologii wyszłam godzinę przed czasem, nie miałam już czego tam sprawdzać.
I wyluzujcie się, deklarację i tak najwcześniej będziecie składać we wrześniu. Do tego czasu sytuacja dostatecznie się wyjaśni.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: poprawa matury

Post autor: fronc »

[at] zadzwonili przed wglądem, ale i tak nie zrezygnowałem z niego - dostałem wtedy od razu od ręki aneks
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: poprawa matury

Post autor: Locus »

Ej, co myślicie o progu w Łodzi jak zmienią się zasady? Będę mieć w najlepszym wypadku 160p i zastanawiam się, czy nie złożyć na stomę, ale wydaje mi się, że skoro są 4 przedmioty to wzrośnie a nie spadnie, doradźcie mi!
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: poprawa matury

Post autor: dmnunited »

zależy, nie wiadomo jak poszła matematyka rozszerzona i fizyka, podobno były dosyć trudne - czyli jak wszystkie matury w tym roku - chemia trudniejsza niż zeszłoroczna, biologia w sumie na podobnym poziomie, jednak bardziej podchwytliwe pytania, na których łatwo było udupić.
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: poprawa matury

Post autor: agentka91 »

agentka91 zadzwonili przed wglądem, ale i tak nie zrezygnowałem z niego - dostałem wtedy od razu od ręki aneks
To super, dzięki za odpowiedź, bo nie uśmiecha mi się wracać do Polski tylko po to, żeby obejrzeć maturę i chciałabym to wszystko jakby co załatwić przez kogoś.
Thunderbird
Posty: 181
Rejestracja: 16 maja 2010, o 21:58

Re: poprawa matury

Post autor: Thunderbird »

Locus jeżeli zależy Ci na medycynie to przeżyjesz rok w oczekiwaniu na poprawę matury -) Wszystkich do tego namawiam, tak wiele osób idzie na pośrednie kierunki, rezygnując z wymarzonej medycyny.
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: poprawa matury

Post autor: Locus »

Thunderbird, ale ja już 3 raz pisałam w tym roku, czas najwyższy na coś iść
taktotak
Posty: 118
Rejestracja: 23 maja 2012, o 16:54

Re: poprawa matury

Post autor: taktotak »

Słuchajcie, a jeżeli chcę składać na niestacjonarny lekarski na daną uczelnię najpierw muszę też zarejestrować się na stacjonarny?
liliana
Posty: 105
Rejestracja: 1 cze 2013, o 22:16

Re: poprawa matury

Post autor: liliana »

dmnunited pisze:zależy, nie wiadomo jak poszła matematyka rozszerzona i fizyka, podobno były dosyć trudne - czyli jak wszystkie matury w tym roku - chemia trudniejsza niż zeszłoroczna, biologia w sumie na podobnym poziomie, jednak bardziej podchwytliwe pytania, na których łatwo było udupić.
Moim okiem fizyka była o wiele trudniejsza niż zeszłoroczna, może nawet trudniejsza niż 2012, matematyka podobnie, ale raczej nie będzie to miało wpływu na progi w Łodzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości