Gdzie wynająć mieszkanie w Bydgoszczy?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: cyjanowodor93 »

Cena za pokoj 1-osobowy ponad 800 zl (nie pamietam dokladnie) a za 2-osobowy 615 zl
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: rozekkwidzyn »

LoL, to jest akademik nr3. Pozosta?e 2 s? ZNACZNIE ta?sze- tylko jest sprawa taka ?e DS1 jest na ko?cu ?wiata i jedzie si? w godzinach szczytu oko?o 40 minut (wiem z opowiada?, nigdy tam nie by?em). Natomiast DS2 jest w Centrum, mi?dzy ?ródmie?ciem a Starym Miastem, niedaleko niektórych budynków Uczelni. Ogólnie w ca?kiem dobrym po?o?eniu. Ludzie którzy id? do akademika, raczej ze? nie rezygnuj?- wi?c z tej strony jest to opcja warta rozwa?enia. Ja bym w akademcu mieszka? nie chcia?, ale to kwestia gustu. Jak chcesz si? uczy? to znajdziesz tam do tego warunki, niew?tpliwie. A akademik za 800PLN to jest akademik g?ównie dla angloj?zycznych, st?d te ceny- ale i standard taki ?e raczej w Polsce cho?by porównywalnego- nie znajdziesz. No i ten DS3 jest w absolutnie mistrzowskiej lokalizacji (5 minut od mojego mieszkania ), jest to przy samych budynkach Szpitala Uniwersyteckiego nr1.
Awatar użytkownika
klatryna
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2010, o 08:20

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: klatryna »

Mam do wynaj?cia pokój 1-osobowy w mieszkaniu studenckim(5min od Jurasza i ok. 10min na Kar?owicza). Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, w pe?ni wyposa?one w nowe meble. Niedaleko(1 min) znajduje si? przystanek tramwajowy(linia nr 4 i 6) oraz przystanek autobusowy(3 min), z którego odje?d?aj? autobusy zarówno w kierunku Ronda Jagiellonów, Dworca PKP i PKS, czy Biziela. Liczne osiedlowe sklepy spo?ywcze w okolicy, 5 min do Biedronki, 7 min do Eklerka". Jestem studentk? 4 roku lekarskiego i szukam cichej, spokojnej i niepal?cej wspó?lokatorki. Cena z miesi?c ze wszystkimi op?atami to 580z?(plus jednorazowa kaucja 500z?-do zwrotu przy rozwi?zaniu umowy). Tel. kontaktowy 693-98-55-01.
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Bazyliszek »

Gdzie polecacie wynaj mieszkanie dla studenta pierwszego roku farmacji, tak aby ?atwo mo?na by?o dotrze? na wszystkie zaj?cia?
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: rozekkwidzyn »

Bartodzieje/Skrzetusko/Bielawy. Szczególnie Skrzetusko, ale oba pozosta?e te? ok. Zaj?cia na Kar?owicza, Rondzie Jagiellonów, w Juraszu, minimalnie na ?ukasiewicza.
Nie polecane: Stare Miasto, ?ródmie?cie, Wy?yny, Kapu?ciska, Fordon, Osowa.
Ewentualnie od biedy mo?e by? Le?ne
Powodzenia
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Bazyliszek »

Dzi?kuj? serdecznie za konkretn? i wyczerpuj?c? odpowied?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: szska »

Ja mieszka?am ca?y rok w ?ródmie?ciu przy granicy z Bocianowem i ?yj? szczliwie do teraz Tak na serio je?li nie mieszka si? przy szpitalu to ta lokalizacja przy Gda?skiej gdzie jest skrzy?owanie 4 linii tramwajowych + busów to idealna lokalizacja. Tramwajem jak jecha?o si? od ty?u szpitala to by?o si? w 3 minuty + 4 na doj?cie pod samego Jurasza.

Nie wiem co to ?ródmie?cie tak? z s?aw? ma przecie? tam jest bardzo ?adnie i wcale nie ma gwa?tów, rozpierduchy i spokojnie mo?na wyjsc wieczorem, ludzie rok temu takie ró?ne bajki pisali tutaj
Michelle
Posty: 43
Rejestracja: 13 paź 2008, o 20:45

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Michelle »

Wynajm? pojedyncze pokoje w mieszkaniu 3-pokojowym dla studentek. Mieszkanie znajduje si? w wie?owcu na Kapu?ciskach, blisko przystanek tramwajowy, infrastruktura handlowo-us?ugowa. Spokojna okolica. Polecam.
695-695-652
prohecyt
Posty: 37
Rejestracja: 12 lip 2010, o 10:06

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: prohecyt »

Gdzie by?oby najlepiej znale mieszkanie zaczynaj?c w pa?dzierniku fizjoterapie?
Kiesz
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2014, o 10:45

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Kiesz »

Ogólnie jak jeste? na miejscu du?o ?atwiej znale mieszkanie. Ewentualnie jak kto? szuka z poza Bydgoszczy najlepiej przez portale. Wejd? sobie na Dom.Money.pl tu masz zak?adk? odno?nie Bygdoszczy dom.money.pl/mieszkania/sprzedaz/bydgoszcz/ wybór jest naprawd? spory z tym, ?e trzeba by? na bieco bo fajne oferty do szybko znikaj?. Wiadomo osób szukaj?cych okazji jest znacznie wi?cej ni? okazji.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Matjozi »

Dla ułatwienia zrobiłem mapkę z zaznaczonymi miejscami, w których odbywają się zajęcia. Nie jestem pewny, czy coś się nie zmieniło, ale ogólny pogląd jest
Poprad
Posty: 8
Rejestracja: 9 gru 2010, o 13:11

Re: Gdzie wynająć mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Poprad »

Przy Chodkiewicza, tuż obok Collegium Medicum jest sporo na wynajem. Zobaczcie na stronie mieszkanie do wynajęcia bydgoszcz chodkiewicza
asocjacyjna
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2016, o 16:59

Re: Gdzie wynająć mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: asocjacyjna »

Polecam akademik przy juraszu, zwalniam wam miejsce

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości