[Link] medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: weroniik »

Dziękuję, więc rozumiem że jeśli mam w rejestracji elektronicznej wpisać numer świadectwa dojrzałości i datę wydania to wpisuję wszystko z 2012, no bo nic innego nie mam, a aneks dostarczam tylko z dokumentami jeśli mnie przyjmą.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: randomlogin »

Na niektorych uczelniach chca tez numery aneksow, np pooddzielane srednikami, wiec musisz poczytac o swojej. Ale jesli nic nie napisali na ten temat, to tak, tylko to ze swiadectwa.

weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: weroniik »

dziękuje:) randomlogin
maarta1234
Posty: 32
Rejestracja: 12 lip 2013, o 20:34

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: maarta1234 »

A ja mam takie pytanie:
w zeszłym roku rozpoczęłam studia, zaliczyłam pierwszy semestr, podbito mi legitymację, ale w końcu uznałam, że chcę poprawiać maturę. Przestałam chodzić na zajęcia i zajęłam się przygotowaniem do matury. Nie złożyłam oficjalnej rezygnacji, bo chciałam nadal korzystać ze zniżek. Teraz rozpoczęła się rekrutacja i tak się zastanawiam czy to, że oficjalnie nie zrezygnowałam ze studiów w jakiś sposób przeszkadza w rekrutacji(między innymi startuje do tej samej uczelni, ale na inny kierunek)? W sumie to i tak po sesji sami powinni mnie skreślić. Mają moje odpisy, więc oryginały w razie czego mam. Jak myślicie? Wolę się teraz upewnić niż potem mieć problemy dla głupich zniżek.
Awatar użytkownika
AlicjaDelicja
Posty: 155
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 18:17

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: AlicjaDelicja »

maarta1234, w takich sytuacjach najlepiej skontaktować się mailowo lub osobiście z uczelnią, na której studiowałaś będziesz wiedziała na 100 % jak to wszystko wygląda
maarta1234
Posty: 32
Rejestracja: 12 lip 2013, o 20:34

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: maarta1234 »

Dzięki chyba będę musiała tak zrobić, ale myślałam, że może ktoś z was był w podobnej sytuacji. Z drugiej strony głupio mi będzie zadzwonić i się spytać czy muszę oficjalnie zrezygnować., bo zależy mi na tym, żeby zachować legitymację
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: dmnunited »

Czy ktoś posiada jakiś program, w którym mogę zmienić rozmiar zdjęcia w rozmiarach niestandardowych? Moje programy wymuszają na mnie zmianę rozmiaru zdjęcia na takie, jakie one sobie życzą (np. nie mogę ustawić rozmiaru 300x375, bo program automatycznie zmienia na rozmiar 276x375)

Ktoś mógłby pomóc?
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: katy94 »

Nie wiecie czy jak sładam na ŚUM to to obojętne czy zapiszę się do Katowić czy do Zabrza? A jesli nie to gdzie łatwiej się dostać?
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Erick »

dmnunited pisze:Czy ktoś posiada jakiś program, w którym mogę zmienić rozmiar zdjęcia w rozmiarach niestandardowych? Moje programy wymuszają na mnie zmianę rozmiaru zdjęcia na takie, jakie one sobie życzą (np. nie mogę ustawić rozmiaru 300x375, bo program automatycznie zmienia na rozmiar 276x375)

Ktoś mógłby pomóc?
XnView, jest darmowy i można wszystko ustawiać: rozdzielczość, wymiar dowolnie, w opcjach tylko trzeba odhaczyć Utrzymaj proporcje".
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Haku »

Ale wtedy będzie rozciągnięty ( może różnica będzie niezauważalna jednak, ja bym przycięła to, nawet w Paincie ( chociaż trzeba będzie się namęczyć by otrzymać rozmiar co do pixela
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Karibu »

dmnunited, photoshop jest najlepszy do wszystkiego jesli chodzi o zdjęcia
jak chcesz, mogę ci coś pomniejszyć bez strat jakości
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: randomlogin »

Pomniejszac zdjecia photoshopem to jak strzelac do muchy z armaty.
Zreszta nie jest do wszystkiego najlepszy, np modul do HDRow bardzo dlugo mocno kulal i byl w tyle za konkurencja, tak samo czesc filtrow - w tym istotnych, jak na przyklad denoise - lepsza jest innych firm.
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: _Samira_ »

Najprościej w irfanview, do ściągnięcia np. z dobreprogramy.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości