Farmacja niestacjo UJ: przeniesienie, ostatni rok bezpłatny?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Farmacja niestacjo UJ: przeniesienie, ostatni rok bezpłatny?

Post autor: katy94 »

Czy jak w tym roku pójdę na niestacjonarną farmację i poprawię za rok maturę to uzyskam zgodę na studiowanie od razu na drugim roku?
Może ktoś tu jest kto na podstawie własnych doświadczeń wie. Gdyby pierwsza opcja była niemożliwa to mogłabym tak sie przepisać do innego miasta?

Czy na farmacji ostatni rok jest bezpłatny i w papierach nie pisze, że skończyło sie go niestacjonarnie, jak w przypadku medycyny?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Farmacja niestacjo UJ: przeniesienie, ostatni rok bezpła

Post autor: randomlogin »

katy94 pisze:Czy jak w tym roku pójdę na niestacjonarną farmację i poprawię za rok maturę to uzyskam zgodę na studiowanie od razu na drugim roku?
Zapewne. Mam znajomych wprawdzie po/na stacjonarnej farmie, wiec sami czegos takiego nie robili, ale mowili mi o osobach, ktore tak dolaczaly.
katy94 pisze:Czy na farmacji ostatni rok jest bezpłatny i w papierach nie pisze, że skończyło sie go niestacjonarnie, jak w przypadku medycyny?
Que? A w wypadku ktorej medycyny tak jest? Bo nie CMUJowej. Bodaj tylko Lublin cos takiego praktykowal, nie wiem nawet, czy nadal to robi.
EDIT: wykasowalem jedno zdanie, bo nie mam mozliwosci zweryfikowania tego teraz na 100% - to znaczy mam, ale co innego robie. Jak sie upewnie, to uzupelnie.
Ostatnio zmieniony 6 cze 2014, o 02:51 przez randomlogin, łącznie zmieniany 2 razy.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja niestacjo UJ: przeniesienie, ostatni rok bezpła

Post autor: katy94 »

Dzięki, za opisanie mi tego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości