farmacja niestacjonarna - rekrutacja i listy

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: farmacja niestacjonarna - rekrutacja i listy

Post autor: Hogwartnik »

No jak wykorzystasz punkty ects na chemii, to potem jak zrezygnujesz, to będziesz płacić za ostatni rok farmacji, a jeśli nie zrezygnujesz, a będziesz chciała ciągnąć dwa to już od 1 roku płaciłabyś za farmację.
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: farmacja niestacjonarna - rekrutacja i listy

Post autor: seelaaf »

hej! czy ktoś się orientuje, czy niestacjonarna farmacja na wumie cieszy się że tak powiem popularnością? Pytanie kieruję głównie do studentów WUMu. Do dzisiaj myślałam, że te prawie 15 tysi to opłata roczna a nie semestralna chciałabym się więc dowiedzieć, ile osób studiuje farmacje w takim trybie w naszej stolicy z góry dziękuje za odpowiedz.
rolexik
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2012, o 21:54

Re: farmacja niestacjonarna - rekrutacja i listy

Post autor: rolexik »

A zna ktoś może progi na farmację niestacjonarną na WUMie z poprzednich lat?
_nd
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2012, o 14:28

Re: farmacja niestacjonarna - rekrutacja i listy

Post autor: _nd »

Ja mam pytanie dotyczące ubezpieczenia na studiach niestacjonarnych. Czy tak samo, jak na stacjo, płaci się tam ok 30 zł na rok? Czy w ogóle takiego nie ma i należy się jakoś na własną rękę ubezpieczyć?
farmacja123
Posty: 1
Rejestracja: 9 cze 2014, o 18:00

Re: farmacja niestacjonarna - rekrutacja i listy

Post autor: farmacja123 »

Witam
W tym roku matura z chemii poszła mi cóż.źle. Czuję już, że na stacjonarną farmację się nie dostanę. Myślę o płatnej (w Lublinie), mam jednak kilka pytań, do kogoś kto jest obeznany w tym temacie:
1. Jak to jest z tymi listami na niestacjonarne tzn. kiedy będę wiedziała, że się dostałam?
2. Kiedy już oficjalnie będzie wiadomo, że nie jestem przyjęta na stacjonarną, to dopiero wtedy mogę zapisać się na płatne?
3. W lublinie w tamtym roku liczba chętnych była 24 na 50 miejsc, więc w takim wypadku przyjęto wszystkich czy jak?
basia101006
Posty: 109
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:35

Re: farmacja niestacjonarna - rekrutacja i listy

Post autor: basia101006 »

Hej!
1. Na stronie Uczelni jest harmonogram wywieszania list, na niestacjonarną farmację jest raczej 1 lista ok. 3 września
2. Ja brałam udział w rekrutacji na stacjonarne choć wiedziałam, że się nie dostanę, ale słyszałam od znajomych, że nie jest to wymagane
3. Na niestacjo zostało przyjętych 10-11 osób, które spełniły warunki uczelni (określona liczba % z matury)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości