Ankieta - Wymarzona uczelnia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.

Uczelnia, na której chciałbym studiować najbardziej to...

Gdański Uniwersytet Medyczny
6
11%
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
3
5%
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
4
7%
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
5
9%
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
8
14%
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
8
14%
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
0
Brak głosów
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
6
11%
Collegium Medicum w Bydgoszczy
0
Brak głosów
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
3
5%
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olszynie
2
4%
Warszawski Uniwersytet Medyczny
11
20%
Zagranica
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 56

Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Trzyszcz »

Usunąłem komentarze, które zrobiły bałagan w wątku. Nie rozumiem tego bólu, że wygrywa Gdańsk. Wcześniej żartowałem z tym WUMem i CMUJem. Taki wynik jak teraz był do przewidzenia. Nie dość, że uczelnia prestiżowa, to jeszcze miasto naprawdę ma przewagę nad Warszawą czy Krakowem prawie pod każdym względem. A Lwów? No cóż, dużo osób go sobie wymarzyło jak tak czytam posty na forum, ale nie do końca rozumiem z czego to wynika.
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Mr_Sandman »

Trzyszcz pisze:Usunąłem komentarze, które zrobiły bałagan w wątku. Nie rozumiem tego bólu, że wygrywa Gdańsk. Wcześniej żartowałem z tym WUMem i CMUJem. Taki wynik jak teraz był do przewidzenia. Nie dość, że uczelnia prestiżowa, to jeszcze miasto naprawdę ma przewagę nad Warszawą czy Krakowem prawie pod każdym względem. A Lwów? No cóż, dużo osób go sobie wymarzyło jak tak czytam posty na forum, ale nie do końca rozumiem z czego to wynika.
Trójmiasto przez swoje położenie geograficzne jest bardzo urokliwym miejscem. Gdybym miał wybór, chciałbym właśnie tam studiować zamiast Warszawy, Krakowa czy Poznania. Mitologizowanie uczelni medycznych z tych miast uważam za przereklamowane.
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Mr_Sandman »

Trzyszcz pisze:Usunąłem komentarze, które zrobiły bałagan w wątku. Nie rozumiem tego bólu, że wygrywa Gdańsk. Wcześniej żartowałem z tym WUMem i CMUJem. Taki wynik jak teraz był do przewidzenia. Nie dość, że uczelnia prestiżowa, to jeszcze miasto naprawdę ma przewagę nad Warszawą czy Krakowem prawie pod każdym względem. A Lwów? No cóż, dużo osób go sobie wymarzyło jak tak czytam posty na forum, ale nie do końca rozumiem z czego to wynika.
Zgadzam się z Twoją opinią. Uważam podobnie.

Trójmiasto przez swoje położenie geograficzne jest bardzo urokliwym miejscem. Gdybym miał wybór, chciałbym właśnie tam studiować zamiast Warszawy, Krakowa czy Poznania. Mitologizowanie uczelni medycznych z tych miast uważam za przereklamowane.
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Lika »

Wszyscy wiemy, że gdyby można było iść tam gdzie się chcę to każdy wybrałby Gdańsk albo Lwów, ale żarty, żartami, ale jednak ta ankieta, była bardzo spoko, dawała pojęcie jako takie nt tego gdzie ludzie głównie celują, gdyby mieli prawo wyboru, więc wkurza mnie, że sobie zaczeliście teraz robić jaja. Serio.

Ta ankieta nie miała na celu pokazać, która uczelnia jest wg forumowiczów tą naj, bo ile ludzi tyle opinii, a jedynie ukazać jako tako, gdzie chce iść najwięcej ludzi, na przekroju tego forum.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Trzyszcz »

Zresetowałem ankietę, aby nie było już wątpliwości, co do głosowania , ponieważ pojawiły się liczne sygnały, że coś się popsuło.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: matino3 »

A tak w ogóle, co Wy macie do Gdańska, że sobie z niego jaja robicie? Przecież to fajne miasto i uczelnia
Ostatnio zmieniony 8 cze 2014, o 14:49 przez matino3, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Trzyszcz »

Nikt sobie nie robił jaj z Gdańska. Raczej z Warszafki i Lwowa ^^
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Kacperek »

Oczywiście, że Lwów ze względu na swoją historię musi być pierwszym wyborem każdego. Im nas więcej wyjedzie, tym szybciej Lwów zostanie przyłączony do naszego kraju.
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: larissa90 »

Kacperek pisze:Oczywiście, że Lwów ze względu na swoją historię musi być pierwszym wyborem każdego. Im nas więcej wyjedzie, tym szybciej Lwów zostanie przyłączony do naszego kraju.
hahaha
Sama bym tam pewnie poszła, bo mam tam najbliżej, ale mnie niestety nie stać. Toż to uczelnia dla elity, a nie takiego chamstwa i pospólstwa jak ja.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Mårran »

Jaja z Gdańska sobie robić! No wiecie co! :O
Pani Buka
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: zupelnieodzera »

A ja Was zaskoczę i powiem, że wysoko na mojej liście (choć nie najwyżej) jest Białystok z moim zdaniem najpiękniejszym budynkiem uczelni wyższej w Polsce.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Trzyszcz »

W M jak Miłość przecież Łukasz nawet mówił, że Białystok zajebisty.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Ankieta - Wymarzona uczelnia

Post autor: Izuzet »

Białystok spoko, mają żubry. A żubry można oglądać w trakcie sesji.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości