egzamin z LNMK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
7magdalenka7
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2012, o 20:13

egzamin z LNMK

Post autor: 7magdalenka7 »

Mógłby ktoś przybliżyć mniej więcej jak wygląda egzamin z LNMK? I czy ciężko go zdać?

Bo patrząc na to ile wymagali na zajęciach, wydawać by się mogło, że to będzie czysta formalność, ale chyba jednak jest odwrotnie. A wiedza każdego II-roczniaka w tym momencie jest zerowa. Macie jakieś rady?
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: egzamin z LNMK

Post autor: Anielka »

u nas na roku drugi termin miało chyba koło 10 osób. na tabletach wyświetlają się sale i polecenia i czas do końca każdego zadania. spokojnie starcza czasu na wszystko. atmosfera raczej przyjemna.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: egzamin z LNMK

Post autor: Ziomek123 »

Skrypt spokojnie wystarcza.
Atmosfera fajna.
W czasie przemieszczania się po piętrach i salach można z kimś zagadać, coś się dopytać.
7magdalenka7
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2012, o 20:13

Re: egzamin z LNMK

Post autor: 7magdalenka7 »

Dla potomnych - moje odczucia.

WSZYSTKO ZALEŻY OD EGZAMINATORA

Moi znajomi byli pytani o rozpoznanie jakichś nadżerek, jakie badania by zlecili i objawem jakiego stanu chorobowego to może być, a inni o to co robią w wakacje i jakie książki czytają.

Ja na 6 stanowisk natrafiłam na 6 cudownych ludzi. Każdy uśmiechnięty, miły, albo mnie poprawiał, albo sam coś dopowiedział i stawiali po kolei 10/10pkt. Oczywiście sama musiałam się poprodukować, ale tu nie było żadnego pytania spoza giełdy - więc wzdłuż i wszerz trzeba ją mieć przerobioną.

Także narazie uznaję ten egzamin za najprzyjemniejszy na tych studiach, ale do ostatniej chwili jest stres na kogo się trafi i jaki będzie miał humor. U tych nerwusów też wchodzi giełda podobno pięknie i na 3 zalicza się bez oporów, ale kwestia jak on przyjmie Twoją odpowiedź i jaki komentarz walnie przy wpisywaniu Ci punktów.

A na korytarzu rzeczywiście można szybko sobie coś podpowiedzieć, ale nie ma nawet takiej potrzeby, bo każdy myśli na przód o swoim stanowisku.

Chyba tyle Powodzenia młodszym rocznikom
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 50 gości