Rekrutacja 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: Giardia Lamblia »

zupelnieodzera pisze:Zdecydowanie uważam, że przelew musi zostać dokonany przed 26 czerwca.
"w przypadku studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich rejestracji należy dokonać do dnia (26 czerwca 2014r.) - przecież tu jest wszystko jasne.
Jest jasne - że trzeba się zarejestrować do 26 czerwca. Nic ponad to

Było napisane już wcześniej nie raz, ale powtórzę. Opłata do 4 lipca ma się pojawić na ich koncie bankowym.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: katy94 »

Hej Zazwyczaj, zeby dostać się na niestacjo trzeba najpierw zarejsetrować się na stacjo i odpaść w nich. Ale nie wiecie czasem czy w Bydgoszczy też tak jest? Bo jak się rejestruję to rejestracja na niestacjonarne też już jest otwarta i można się zapisywać. Czyli nie muszę sie zapisaywać na stacjonarne jeśli tylko chcę na niestacjonarne?
Szukałam, ale nie znalazłam informacji, jednak możliwe że nie podali jej skoro nie ma takiego obowiązku. Ale wolę się upewnić niż później żałować, że nie dostałam się bo nie wpłaciłam kilkadziesiąt zł. Może ktoś kto tam się rejestruje na niestacjonarne mógłby mi poradzić
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: izabela911 »

katy94 pisze:Hej Zazwyczaj, zeby dostać się na niestacjo trzeba najpierw zarejsetrować się na stacjo i odpaść w nich. Ale nie wiecie czasem czy w Bydgoszczy też tak jest? Bo jak się rejestruję to rejestracja na niestacjonarne też już jest otwarta i można się zapisywać. Czyli nie muszę sie zapisaywać na stacjonarne jeśli tylko chcę na niestacjonarne?
Szukałam, ale nie znalazłam informacji, jednak możliwe że nie podali jej skoro nie ma takiego obowiązku. Ale wolę się upewnić niż później żałować, że nie dostałam się bo nie wpłaciłam kilkadziesiąt zł. Może ktoś kto tam się rejestruje na niestacjonarne mógłby mi poradzić
Podbijam pytanie Tez nic nie znalazłam na ten temat.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: randomlogin »

Zobaczcie czy w wymaganych dokumentach nie ma na pewno decyzja o nieprzyjeciu na studia stacjonarne czy cos takiego, ale najpewniej jak da sie rejestrowac to da sie rejestrowac i nic potem wymagane nie jest.
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: izabela911 »

randomlogin pisze:Zobaczcie czy w wymaganych dokumentach nie ma na pewno decyzja o nieprzyjeciu na studia stacjonarne czy cos takiego, ale najpewniej jak da sie rejestrowac to da sie rejestrowac i nic potem wymagane nie jest.
Dzięki )
A najprościej chyba będzie jutro zadzwonić i zapytać.
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: annusza »

Po jakim czasie od wpłacenia opłaty rekrutacyjnej była o tym jakaś adnotacja na waszym koncie na UMED?
Awatar użytkownika
sylwucha010
Posty: 585
Rejestracja: 5 maja 2009, o 19:35

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: sylwucha010 »

Po 3 dniach
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: photoshopek »

mam takie pytanie, co prawda trochę już o tym dyskutowano, ale mimo wszystko chcę je zadać, czy jest sens składać na lekarski po mat-fizie?
Będzie mi dużo trudniej się utrzymać na studiach? Czy na początku trzeba mieć dużo wiedzy z liceum?
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: annusza »

Co prawda ja jeszcze nie studiuję, ale uważam, że jak najbardziej jest sens i poradzisz sobie równie dobrze jak po biol-chemie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: wsedek »

photoshopek pisze:mam takie pytanie, co prawda trochę już o tym dyskutowano, ale mimo wszystko chcę je zadać, czy jest sens składać na lekarski po mat-fizie?
Będzie mi dużo trudniej się utrzymać na studiach? Czy na początku trzeba mieć dużo wiedzy z liceum?

Podstawa to się dostać. Tak czy inaczej będziesz musiała się uczyć od nowa, więc licealna wiedza do niczego się nie przydaje.

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: randomlogin »

photoshopek, jest perfekcyjny sens. Ludzie po mat-fizach dostaja sie, ida i koncza.
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: photoshopek »

no tak, tylko, że w poprzednich rocznikach ludzie musieli zdawać maturę z biologii.
ja mam zrealizowaną tylko podstawę z biologii i chociaż nie mam problemów z nauką to zastanawiam się czy nie mam za dużo zaległości już na wstępie.

Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: wsedek »

A po co się zastanawiać? stwarzać wyimaginowane problemy? najpierw trzeba się dostać, a następnie się nie przejmować i robić swoje.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości