Sieci biologiczne i ich wykorzystanie w życiu człowieka

Forum botaniczne poruszające problemy ze świata roślin i związanych z nimi zjawiskami, jednym słowem botanika
theCember
Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2014, o 17:00

Sieci biologiczne i ich wykorzystanie w życiu człowieka

Post autor: theCember »

Witam, mam do zrobienia z zoologii projekt, którego tematem jest:
"Sieci biologiczne przykład, opis struktury i możliwość wykorzystania w życiu człowieka". Od paru dni próbuję wpaść na pomysł jaką sieć biologiczną mógłbym opisać i w związku z tym chciałbym prosić czytających o jakąś radę, lub przykład gdyż na formę wykonania projektu mam ciekawy pomysł natomiast wciąż nie wiem czego się złapać.
Z góry dziękuję za porady!
theC.
Awatar użytkownika
alexaveg
Posty: 32
Rejestracja: 31 sty 2014, o 15:22

Re: Sieci biologiczne i ich wykorzystanie w życiu człowieka

Post autor: alexaveg »

Moje zboczenie zawodowe zwane neurobiologią, podpowiada mi coś w stylu sieci neuronalnej.
Powiem Ci, że ciężki temat. Ciężko coś wymyśleć na rzut beretem.
theCember
Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2014, o 17:00

Re: Sieci biologiczne i ich wykorzystanie w życiu człowieka

Post autor: theCember »

Dzięki za odpowiedź, szczerze mówiąc też myślałem o czymś w deseń układu nerwowego. Temat ciężki, nie ma co to wiem, specjalnie na potrzeby tego pytania założyłem konto na tym portalu:). Jest już coś, mam nadzieję, że ktoś podrzuci jeszcze jakąś ideę( .
Awatar użytkownika
alexaveg
Posty: 32
Rejestracja: 31 sty 2014, o 15:22

Re: Sieci biologiczne i ich wykorzystanie w życiu człowieka

Post autor: alexaveg »

Ogólnie to z jakiej chcesz dziedziny? Coś z fizjologii człowieka/strunowców czy bardziej w stronę botaniki?
theCember
Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2014, o 17:00

Re: Sieci biologiczne i ich wykorzystanie w życiu człowieka

Post autor: theCember »

Tutaj mam całkowitą dowolność, więc jeśli możesz coś zasugerować to dziedzina nie ma znaczenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości