Weterynaria Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Go¶cia

Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Go¶cia »

ile trzeba mieć punktów zwyczajnie i na rozszerzeniu aby się minimalnie dostac? czy liczą się tez rozszerzenia z jezyka i polskiego? pliss o odpowiedzi
ania230523
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2007, o 20:44

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: ania230523 »

z tego co wiem trzeba zdawać tylko rozszerzoną biologie i chemie, w zeszłym roku trzeba było mieć około 165 punktów na 200 żeby się dostać. Ja w tym roku mam zamiar tam startować chyba.

A tak przy okazji może się ktoś wypowiedzieć na temat tego kierunku na Akademii Rolniczej we Wrocławiu jaki tam poziom i w ogóle czy fajnie się studiuje itp.
go¶ææ

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: go¶ææ »

dostać się na weterynarie jest kosmicznie trudno. chociaŻ ludzie kończący liceum bio - chem mają łatwiej. my technicy weterynarii mamy utrudnione zadanie,ale po pierwszym roku Żaden z nas nie odpada :D Życzę powodzenia.
Ostatnio w szkole mieliśmy wykłady z profesorami UP we Wrocławiu i powiedzieli,Że Żeby wogóle brali świadectwo pod uwagę to z podstawowej bioli trzeba mieć 100% a z chemii 90% na rozszerzeniu nie wiem jak jest
M³oda

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: M³oda »

Mam pytanko w związku ze studiami weterynaryjnymi. Czy osoba, która ma wykształcenie średnie w innym kierunku niŻ weterynaria moŻe próbować podjąć te studia czy tylko osoby, które ukończyły liceum ogólnokształcące, gdzie mają rozszerzoną biologie i chemie lub ukończone technikum weterynaryjne? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
SkA£a

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: SkA£a »

a wiecie jak jest w lublinie na weterynarii słyszłam same opinie o wrocławiu a chciałabym je móc porównać
Magda

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Magda »

ja wlasnie sia zastanawiam czy złozyc tam dokumentyale zdawalam podstawowa chemie,niby rozszerzona biologie ale pewnie nie mam szans nie wiecie ile trzeba miec tak okolo pkt?do kiedy jest rekrutacja?i ile wynosi ta opłata?
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: KIM »

Magda pisze:nie wiecie ile trzeba miec tak okolo pkt
W Lublinie 60,95% tutaj chyba liczą biologie chemie jezyk obcy i polski (to najlepiej sprawdzic na stronie uczelni)
a Wrocław 83% - biologia i chemia
Smigu

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Smigu »

Poczatkowo prog byl na wysokosci 166 pkt. Pozniej ludzie rezygnowali i mozna bylo sie dostac majac nawet 155. Ja wlasnie koncze pierwszy rok i jesli bedziecie pracowac tak jak do matury to nie powinniscie miec problemu na pierwszym roku.
k.

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: k. »

Serio mówisz? 155? No to nie byłaby taka zła perspektywa. Ciekawa jestem tylko kiedy została wywieszona ta ostateczna lista gdzie zostały zakwalifikowane osoby z taką punktacją? Myśl o czekaniu do końca sierpnia a nawet któregoś tam września mnie załamuje.
Ps. Mówimy o Wrocławiu(?)
Alka

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Alka »

Hej, mój brat właśnie jest na 4 roku weterynarii na UP we Wrocławiu. Zdawał jeszcze Starą Maturę więc musiał pisać egzaminy z biologii i chemii aby sie tam dostać. Niełatwo sie dostac, fakt, 10 osób na 1 miejsce, utrzymac jeszcze trudnej, ale studia bardzo dobre, jedne z najlepszych w Polsce a nawet i cudzoziemcy studiuja tutaj, bo u nich tego nie ma) moj brat brdzo sobie chwali ten kierunek i uczelnie.
:)

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: :) »

hej!jeśli jest ktoś kto studiuje weterynarie na akademi rolniczej we wrocławiu prosze o kontakt gdyŻ chciałabym sie dowiedziec conieco o tych studiach. dzieki!moje gg 2443695
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Marzena »

A ja tam popatrzalam na rok wczesniej chyba i ktos sie dostal a mial 150 pkt. mozliwe ?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria WrocŁaw

Post autor: Korczaszko »

Marzena pisze:A ja tam popatrzalam na rok wczesniej chyba i ktos sie dostal a mial 150 pkt. mozliwe ?
wyjaśnij w tamtym roku próg był ponad 160 (161-163) możliwe że później się trochę obniżył ale nie doszedłby do 150 może to wieczorowe. chyba że tenrok wcześniej nie dotyczy 2007
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości