badania lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
polimeraza
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2014, o 11:00

badania lekarskie

Post autor: polimeraza »

Hej Otóż mam pytanie. Dostawaliśmy ze szkoły do uzupełnienia bilans i takie właśnie zaświadczenie lekarskie do tego, które lekarz wypełniał po zrobieniu badań. Mówili nam, ze to możemy zanieść na studia jako te badania lekarskie".

Myślicie, że to też może być jako te badania na uczelnię? Bo wyjeżdżam i nie wiem czy olać sprawę czy pójść i zrobić chociaż nawet nie wiem czy się dostałam, help!
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: badania lekarskie

Post autor: randomlogin »

O.o

Nie, nie moze byc. Bilans to wypelnia rodzinny, czy ogolnie kto sie akurat pod reke nawinie. Na studia maja byc badania od lekarza medycyny pracy, zaswiadczajace ze konkretnie ty mozesz studiowac na konkretnie tym a nie innym kierunku, zwiazanym z takimi a nie innymi narazeniami.
polimeraza
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2014, o 11:00

Re: badania lekarskie

Post autor: polimeraza »

Nie chodzi mi o bilans - ten oddawaliśmy do szkoły. Dostaliśmy jeszcze do tego wszystkiego świstek z nagłówkiem ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE", które też musiał uzupełnić lekarz. I właśnie o to zaświadczenie mi chodzi - czy może spełniać rolę tych badań?
polimeraza
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2014, o 11:00

Re: badania lekarskie

Post autor: polimeraza »

Dosłownie jest napsiane orzeczenie lekarskie dot kształcenia i nauki zawodu". Dość mały świstek. W każdym bądź razie zakreślone jest, ze mogę podjąć kształcenie blablabla w dow typie szkoły.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: badania lekarskie

Post autor: randomlogin »

.no nie, nie moze.
Ma byc a) od lekarza medycyny pracy i b) z konkretnie napisaniem co (a nalepiej jeszcze gdzie) mozesz studiowac. I nie powinno to byc wystawione zanim dostaniesz od docelowej uczelni liste narazen etc.

To oczywiscie nie dotyczy wszystkich kierunkow, zeby byla jasnosc - ale na te ktore trzeba, to trzeba to co wyzej.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

[Link] badania lekarskie

Post autor: randomlogin »

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? . 0101551045
Tu masz rozporzadzenie, bardzo krotkie wiec spokojnie mozna przez nie przebrnac. Igttakiego< orzeczenia, wystawionego przezgttakiego< lekarza, nagttakiej< podstawie potrzebujesz.
polimeraza
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2014, o 11:00

Re: badania lekarskie

Post autor: polimeraza »

OK, dziękuję bardzo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości