OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: borodziej »

montek17 pisze:troszkę odpowiadam z poślizgiem, ale dziękuję za pomoc a tak z jeszcze innej beczki to co polecacie powtórzyć przed finałem, bardziej nastawić się na szeroko rozumianą ekologię czy bardziej przyrodoznawstwo

I to, i to - ekologia przyda się na pisemny test, przyrodoznawstwo - na ścisły finał ustny
Oczywiście trafią się pytania ze znajomości przyrody na teście, jak i głębokiej ekologii na ustnym
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: Lawsonia Inermis »

Witam serdecznie !
Jak tam ostatnie przygotowania, kto wybiera się w piątek na Podlasie?
Może jest ktoś, kto pamięta zeszłoroczne zmagania i noclegi w Diamencie ? D Ciekawe, jakie wrażenie zrobi na nas tegoroczny hotel.
tomit680
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2013, o 19:07

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: tomit680 »

Ja również się wybieram
Przygotowania w zasadzie skończone, jeszcze się przerzuci trochę internetu a w czwartek już tylko odpoczynek
W Katowicach nocleg był super, spokojnie możnaby było dodać jeszcze jedną gwiazdkę do tego hotelu. I jeszcze głos bażanta rano na powitanie Teraz jednak myślę, że nie będzie gorzej bo sam hotel przypomina mi francuskie hoteliki przy plarzy na Lazurowym Wybrzeżu . Ale chyba wszyscy tam nie będą nocować, część będzie spędzać czas w Domu Pielgrzyma Patrząc na zdjęcia wszyscy powinni miło to wspominać
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: Lawsonia Inermis »

Lazurowe Wybrzeże to to z pewnością nie będzie Nie wiem też, czy wszystkich zachwyci arboretum, no ale co kto lubi. Zeszłoroczne atrakcje mnie nie powaliły, z Krainy Wielkich Jezior przyjechałam do Katowic, żeby zobaczyć. sztuczne jezioro P Wiadomo, że nigdy wszyscy nie będą zadowoleni, chciałabym jednak, żeby utrzymali zeszłoroczne standardy
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: Lawsonia Inermis »

Lazurowe Wybrzeże to to z pewnością nie będzie Nie wiem też, czy wszystkich zachwyci arboretum, no ale co kto lubi. Zeszłoroczne atrakcje mnie nie powaliły, z Krainy Wielkich Jezior przyjechałam do Katowic, żeby zobaczyć. sztuczne jezioro P Wiadomo, że nigdy wszyscy nie będą zadowoleni, chciałabym jednak, żeby utrzymali zeszłoroczne standardy
Awatar użytkownika
skellen
Posty: 106
Rejestracja: 11 sty 2013, o 18:04

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: skellen »

Lawsonia Inermis, ja mieszkam właściwie nad jeziorem więc dla mnie również samo obcowanie ze zbiornikiem wodnym to nie była atrakcja sama w sobie tak powiedzmy sobie szczerze Ale podobało mi się, bo w ładnych okolicznościach mogłem porozmawiać z kilkoma osobami. Nie było na co narzekać Trzeba przyznać, że w Katowicach było bardzo miło i profesjonalnie. Jestem przekonany, że tegoroczna edycja będzie równie, a nawet jeszcze lepiej przygotowana.
Lawsonia Inermis
Posty: 38
Rejestracja: 5 lut 2014, o 17:44

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: Lawsonia Inermis »

skellen, mam głęboką nadzieję, że Twoje przewidywania okażą się słuszne i miło spędzimy czas na Podlasiu
Akinom124
Posty: 29
Rejestracja: 6 mar 2013, o 17:37

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: Akinom124 »

Ludzie, ale wam zazdroszczę Byłam na tej olimpiadzie w zeszłym roku. Naprawdę niezapomniane przeżycia i wspaniałe wspomnienia. Niestety, nie mogłam wystartować w tym roku (uroki bycia laureatem ) Za wszystkich gorąco trzymam kciuki! Powodzenia!
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: borodziej »

A oto złota dziesiątka laureatów finału centralnego XXIX OWE
Załączniki
Final.jpg
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: borodziej »

Oraz platynowa trójka laureatów finału centralnego XXIX OWE
Załączniki
Finaliści.jpg
Awatar użytkownika
Dreams
Posty: 51
Rejestracja: 18 sty 2014, o 20:06

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: Dreams »

Aż miło popatrzeć Gratulacje
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ 2014

Post autor: borodziej »

Witajcie
Zdjęć mam sporo, ale nie ma czasu wrzucić ich do fotogalerii
Może w weekendunio.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości