Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: nika0645 »

chemik1212 pisze:

nika0645 pisze:
krowawkropkibordo pisze:
a jak to jest, jak się nie poprawiło, to aneksu wtedy nie dają? czyli jak dadzą mi aneks to znaczy, że już mogę się cieszyć?
Jak nie poprawisz to nie dostaniesz. Jak ja odbierałem z niepoprawioną biologią kazałem sekretarce szukać drugiego aneksu bo może osobno dają . Byłem święcie przekonany, że poprawiłem a tu lipa. Ciekawe czy w tym roku dostanę aneks czy jak za czasów PRL: nie ma nic, kochasiu
bardzo dziękuję za odpowiedź!
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: zupelnieodzera »

nika0645 pisze: a jak to jest, jak się nie poprawiło, to aneksu wtedy nie dają? czyli jak dadzą mi aneks to znaczy, że już mogę się cieszyć?
Mi nie udało się poprawić biologii i dostałem zaświadczenie. Jest na nim napisane jaki uzyskałem wynik, pod spodem informacja: Imię Nazwisko nie otrzymał świadectwa/aneksu do świadectwa dojrzałości".

Czyli tak. Jak dostaniesz aneks i nie dostaniesz zaświadczenia to znaczy, że poprawiłaś.
bialaroza
Posty: 274
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 15:54

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: bialaroza »

ja już wariuję, chciałabym już wiedzieć, czy znowu lipa i koniec marzeń, czy mam szansę liczyć na wrześniowe listy( i pomyśleć, że kilka dni temu nawet o wynikach nie myślałam, nie wiem, czemu mnie tak naszło
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: nika0645 »

bialaroza pisze:ja już wariuję, chciałabym już wiedzieć, czy znowu lipa i koniec marzeń, czy mam szansę liczyć na wrześniowe listy( i pomyśleć, że kilka dni temu nawet o wynikach nie myślałam, nie wiem, czemu mnie tak naszło
bo dosłownie każdy o tym teraz mówi
bialaroza
Posty: 274
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 15:54

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: bialaroza »

czy ja wiem? nie mam za bardzo kontaktu z tegorocznymi maturzystami, tyle, co na biologu widzę spinę, co prawda znajomi i bliscy dobijają tekstami, no a w pt wyniki", no ale to pomijam xd
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: photoshopek »

Jak miło, że ktoś także denerwuje się piątkowym odebraniem świadectw.
Chociaż przyznam szczerze, że zazdroszczę wszystkim, którzy wyniki będą mogli sprawdzić o północy, ja jestem z OKE Gdańsk i nam dane będzie obejrzeć rezultaty dopiero o 10:00.

Też stresujecie się tym, że będziecie jedynymi osobami niezadowolonymi z wyniku? Aż się boję jak zareaguję kiedy wszyscy dookoła będą się cieszyć.
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: saarenka »

znajomi to na kazde slowo maturzysty o maturze bedzie dobrze. ja mam w czwartek egzamin z chemii i nawet nie moge sie nic iczyc bo mysle o maturze.

antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: antropolog95 »

Ja wiem, że chemie zwaliłem, dlatego odbieram te kartkę i wsiadam do auta i tyle, nie mam zamiaru stać i odpowiadać każdemu jak mi poszło
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: nika0645 »

photoshopek pisze:Jak miło, że ktoś także denerwuje się piątkowym odebraniem świadectw.
Chociaż przyznam szczerze, że zazdroszczę wszystkim, którzy wyniki będą mogli sprawdzić o północy, ja jestem z OKE Gdańsk i nam dane będzie obejrzeć rezultaty dopiero o 10:00.

Też stresujecie się tym, że będziecie jedynymi osobami niezadowolonymi z wyniku? Aż się boję jak zareaguję kiedy wszyscy dookoła będą się cieszyć.
a OKE Poznań dopiero o 12.
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: photoshopek »

To nie macie w szkole takiej super dużej uroczystości, z analizą wyniku szkoły i wgl?
Awatar użytkownika
Hibiki
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2014, o 12:50

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Hibiki »

antropolog95 pisze:Ja wiem, że chemie zwaliłem, dlatego odbieram te kartkę i wsiadam do auta i tyle, nie mam zamiaru stać i odpowiadać każdemu jak mi poszło
Ja to samo. Lepiej, żeby w tym dniu nikt nie wchodził mi w drogę. Mogłoby się to zakończyć morderstwem ze szczególnym okrucieństwem. :p
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: tchorz »

Ja liczę na to że bedę sie cieszyć i wiekszość znajomych też, alei tak jakis stres jest.
Właśnie sie rejestruje na CM UJ.czy tam trzeba wysłać potwierdzenie przelewu? bo jakos nie doszłam (jeszcze?)do tego.

Chyba podstawy dobrego wychowania mówią,że nie nalezy zadawać takich pytań
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: agentka91 »

To nie macie w szkole takiej super dużej uroczystości, z analizą wyniku szkoły i wgl?
Haha. Moja szkoła spaliłaby się ze wstydu jakby coś takiego urządziła. Wiem, że inna szkoła coś takiego organizuje, ale to najlepszy ogólniak w mieście i generalnie mają się czym chwalić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości