Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
tęcza
Posty: 136
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:27

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: tęcza »

nika0645 pisze:
chemik1212 pisze:
pherenike pisze:
I jeszcze z głupich pytań: jak ustawić sobie podpis na forum?
Jak będziesz miała duużą ilość napisanych postów to możesz dać podpis (w ustawieniach.)
A ja się zastanawiam czy iść po wyniki na trzeźwo czy już nie- bo i tak i tak trzeba przecież oblać maturę 2014. Ale emocyję mną targają usilnie.
też się nad tym zastanawiam

u mnie jest o tyle masakra, że z obecnym wynikiem WSZĘDZIE może mi odrobinkę zabraknąć kurczę, chciałabym mieć nawet te 82% z biologii mam nadzieję, że jakoś to będzie. rok dłużej w domu już nie mogę zostać
właśnie myślę, że z takimi wynikami znowu nam troszkę braknie/ matury raczej nie poprawiłam,w spadki progów jakoś nie wierze, coś czuję, że nawet wzrosną więc z nie za fajnie
do piątku tak bardzo daleko.
Awatar użytkownika
pinlatte
Posty: 31
Rejestracja: 5 cze 2014, o 22:40

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: pinlatte »

Mam nadzieje, ze u mnie takiej uroczystosci nie bedzie. Ja juz mam nogi jak z galarety, co dopiero w piątek, nie wytrzymałabym takiej presji oczekiwania na wyniki, mam nadzieje ze wejde, od razu wezmę i wyjdę. Tak sie strasznie boje tego niesamowitego zawodu jaki mozliwe ze poczuje sprawdzając swoje wyniki, wiem ze nadzieja matką glupich, ale ja dalej wierze. kurczaczki oby bylo dobrze, obyobyobyoby.
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: photoshopek »

Szczęściarze, u mnie wielka uroczystość. Może nie pójdę?
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: photoshopek »

Też póki co mam nadzieję. ale chyba nie mam na co liczyć.
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: bioman »

Sam tez nie wiem, moze jednak lepiej sie nastawic na zly wynik i pozniej ewentualnie zostac milo zaskoczonym?

tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: tchorz »

Tak po wątku paetrząc to wszyscy już nastawili sie na złe wyniki. wiecej optymizmu! w końcu jak nie MY to kto? 3000 miejsc na lekarskim czeka.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Smile_Forever »

bioman, zwykle tak jest, że jak człowiek się nastawi na gorszy wynik, czeka go miłą niespodzianka Może zależy to od podejścia do matury/egzaminu - bardziej krytyczne i sceptyczne procentuje lepszym wynikiem?
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: saarenka »

3 tys. na cala polske malo co do tematu ogolnego myslicie ze progi moga spasc i beda takie jak w 2011? jak patrze po swojej szkole to raczej sredni rocznik ale jednak to nie daje calego obrazu na Polske 163 to byloby mozliwe?

photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: photoshopek »

Moje zdanie jest takie, że mimo trudnej matury z chemii, progi nie spadną. Trzeba wziąć pod uwagę, że medycyna, to ten kierunek, na który składają papiery także ludzie z innych roczników.
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: larissa90 »

saarenka pisze:163 to byloby mozliwe?
Ja uważam, że w Szczecinie progi na pewno będą nizsze niż rok temu w Zabrzu i Katowicach, a biorąc pod uwagę, ze 2 wydziały w Łodzi mają też w tym roku 2 przedmioty to powinno w Szczecinie być góra 163. Tak mi się wydaje. No może 164, ale więcej na pewno nie
tęcza
Posty: 136
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:27

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: tęcza »

myślę, że na stome 163 starczy, na lek nie wiem. Oj bardzo bym chciała, żeby progi spadły ale jakoś nie bardzo w to wierzę. Może przez to, że w tamtym roku tak mało brakło i boję się, że teraz też tak będzie
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: photoshopek »

Zastanawiam mnie coś, pisaliście już maturę w ubiegłym roku, czy tak dokładnie policzyliście sobie punkty? Bo trochę mnie dziwią te wyniki policzone co do punktu.
Awatar użytkownika
larissa90
Posty: 299
Rejestracja: 27 maja 2014, o 20:03

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: larissa90 »

Też nie wierzę w to ,że progi spadną, przez to ze mniej ludzi zdawało biol i chem i przez trudność matur. Natomiast z powodu zmiany zasad rekrutacji w Łodzi i w Szczecinie moim zdaniem musi nieco spaść na 2 przedmiotowych, bo na 3 przedmiotowych to nie sądzę, zeby spadło, tam moim zdaniem moze nawet nieznacznie wzrosnac.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości