koszmarna chemia

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
Ząbek21
Posty: 16
Rejestracja: 26 cze 2014, o 19:24

koszmarna chemia

Post autor: Ząbek21 »

Cześć bardzo chciałabym studiować stomatologię od przyszłego roku, a ponieważ nie zdawałam chemii w tym roku na maturze chciałabym przystąpić do niej za rok. Z chemii jestem kiepska, podstawa jest ok ale rozszerzenie to dla mnie kosmos. Korzystam z Nowej Ery i ze zbioru zadań Witowskiego. Nieważne ile razy przeczytam tą książkę to i tak mało rozumiem. Czasami myślę sobie, że chyba odpuszczę jednak jest to moje wielkie marzenie. Możecie polecić jakieś książki, zbiory, systemy nauki? Z góry dziękuję
Adax82
Posty: 1519
Rejestracja: 2 lis 2013, o 19:42

Re: koszmarna chemia

Post autor: Adax82 »

Ząbek21,
Nie podam Ci konkretnej literatury - jest jej mnóstwo z różnymi ocenami. Najlepiej, jak będziesz mieć problemy lub wątpliwości to zadawaj pytania na tym forum. Na pewno uzyskasz pomoc. Tylko nie oczekuj gotowców". Zawsze daj swoją propozycję do oceny czy też weryfikacji. Wtedy otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości