Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
różyczka_20
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2014, o 18:47

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: różyczka_20 »

ja mam 78% z biol R 88% z chem R i 96% mata P , niestety granica, liczę na spadek progów, chcialabym lek albo lek-dent, na wiekszosc uczelni na ktore sie rejestrowalam skladalam na oba te kirunki, ale mam problem z Warszawą na której jednka chyba najbardziej mi zalezy bo nie wiem czy łudzić się że prog na lek moze spac przy trudnej matmie do 262 czy od razu skladac na stome zeby jej nie stracic, moze mi cos doradzicie

A wgl to myslicie ze 166 starczy na lek na dwuprzedmiotowe?
Awatar użytkownika
majkiwarszawa
Posty: 93
Rejestracja: 19 lut 2013, o 22:37

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: majkiwarszawa »

sylwucha010 pisze:majkiwarszawa, to napisz jak tobie wyszły te staniny i będzemy męczyć innych podlegających do Poznania, bo niestey np. Jaworzno takiego fajnego myku nie ma
Biologia
1.jpg
Chemia
2.jpg
I rozkład stanin
3.jpg
Jak ktoś ma jeszcze coś takiego, to wrzucajcie, może wyjdą nam z tego jakieś konkretniejsze prognozy odnośnie progów.
Awatar użytkownika
inarlie
Posty: 121
Rejestracja: 13 gru 2013, o 13:14

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: inarlie »

Hmm, różyczko, do Zabrza lub Białegostoku może starczy, na te lepsze nie sądzę. Również przyłączam się do forumowego kółka adoracji i gratuluję wszystkim szczęściarzom. Właśnie, mam pytanie. Cwaniaki z Łodzi i Białegostoku pytają się w ankiecie, czy uczelnia jest priorytetowa. To ma jakieś znaczenie? Co odpowiadacie? Jak już pisałam nie wiem, gdzie iść, ale nie planuję raczej Łodzi ani Białegostoku, ale no. przezorny zawsze ubezpieczony i nie chcę mieć żadnych kłopotów z dostaniem się tam gdybym zmieniła zdanie.
Ps. Dziękujemy za staniny.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2014, o 19:13 przez inarlie, łącznie zmieniany 1 raz.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: LanceArmstrong »

Cześć, czy ktoś rejestrował się na LEK do Wrocławia ale wie że mu nie poszło? piszcie PW
Devih
Posty: 142
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 20:05

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Devih »

Ja. z 3 matur mam 241 więc wątpie bardzo. A co?
pyta nie błądzi
Posty: 376
Rejestracja: 29 mar 2014, o 17:58

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: pyta nie błądzi »

Właśnie Wrocław wydaje się interesujący, mi wychodzi marne 249 i mimo tego, że ostateczny próg w tamtym roku był o 5 pkt niższy, to nie jestem pewny przyjęcia.
Wiele osób z matą podst się tam zrzuci (jak dobrze pamiętam, rok temu obowiązywała tam fizyka) To, co dodaje mi otuchy, to fakt, że mata w tym roku nie należała do łatwiejszych i to, że ogólnie na uczelniach zwiększy się limit przyjęć. Zawsze jakaś nadzieja jest
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: pistolet007 »

Pyta nie mamy szans. Ja mam 250. Próg będzie 260 minimum, pewne jak to, że dzisiaj zajdzie słońce dupadupadupa. Nie dostanę się nigdzie. gunwo.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: LanceArmstrong »

a jak biolchem? moze do lublina?
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: pistolet007 »

10pp poniżej zeszłorocznych progów. Nie ma co bujać w obłokach.
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: witek_932 »

Powiem Wam tak, jeśli ktoś pisze, że ma około 90 % z biologii i około 90 % z chemii i zastanawia się czy dostanie się gdziekolwiek to od razu mówię, że taka osoba nie nadaje się na kierunek lekarski/ lekarsko-dentystyczny. Po przeczytaniu paru stron tego wątku i zobaczeniu wpisów typu mam 95 % z chemii i 96% z biologii. Czuję lekki niedosyt i boję się czy się dostanę do Katowic stwierdzam, że albo jesteście skończonymi idiotami (mniej prawdopodobne) albo kieruję Wami pycha i fałszywa skromność, co jest gorsze od faszyzmu (bardziej prawdopodobne).
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: pistolet007 »

albo mimo zazdrości, że się dostali to należy im współczuć bo i tak mimo, że lekarze, to przez całe życie będą takimi tępymi strzałami, aż do emerytury więc cóż, można powiedzieć coś za coś.
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Anarionn »

pistolet007 pisze:albo mimo zazdrości, że się dostali to należy im współczuć bo i tak mimo, że lekarze, to przez całe życie będą takimi tępymi strzałami, aż do emerytury więc cóż, można powiedzieć coś za coś.
nie kazdy się na leku utrzymuje - miałem w szkole dziewczyne typu 1 ktora jednak wykula witosa na blache i cos tam napisala na biol. Co z tego, skoro wywalili ją po 1 roku bo okazalo się, że wyzej tylka nie podskoczy : )
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: pistolet007 »

no widzisz, a ja nie potrafię napisać matury. Bez fałszywej skromności z nauką problemów nigdy nie miałem, ale z tym etapem w życiu jest coś nie halo dla mnie x] Ale co się dziwić jak mi po kilka grubych punktów z obu matur ucieka tylko dlatego, że jak ostatni baran nie doczytam tylko wszystko na chybcika.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości