Dziekanka, a rozpoczęcie studiów na tej samej uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mswayling
Posty: 15
Rejestracja: 5 lip 2013, o 13:37

Dziekanka, a rozpoczęcie studiów na tej samej uczelni

Post autor: mswayling »

Witam,
rok temu idealistycznie nastawiona do świata i mojego przyszłego potencjalnego zawodu (projektowanie substancji leczniczych, praca naukowa) wybrałam się na farmację, niestety studia te znacząco rozminęły się z moimi oczekiwaniami, w związku z czym jestem skora do spróbowania czegoś innego- pierwszy na myśl nasuwa się legendarny lekarski- jednakże jako że nie jestem pewna tej decyzji, postanowiłam wziąć dziekankę z farmacji na WUMie i właśnie na tej samej uczelni rozpocząć medycynę.
I tutaj właśnie pojawia się problem- orientujecie się może, czy istnieje możliwość wzięcia dziekanki na uczelni, na której w tym samym roku planuje się rozpocząć inny kierunek? Czy aby bawić się w rozwiązania z dziekanką, będę musiała pożegnać się z Warszawą?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Dziekanka, a rozpoczęcie studiów na tej samej uczelni

Post autor: Izuzet »

Dziekanat, telefon, informacje. Polecam, Izuzet
mswayling
Posty: 15
Rejestracja: 5 lip 2013, o 13:37

Re: Dziekanka, a rozpoczęcie studiów na tej samej uczelni

Post autor: mswayling »

Byłam, pytałam, dwie instytucje nie były w stanie udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi, w regulaminie taka sytuacja nie jest także wyszczególniona- dlatego szukałam ostatniej deski ratunku, ale dzięki:)
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Dziekanka, a rozpoczęcie studiów na tej samej uczelni

Post autor: Izuzet »

Wiem, że na pewno można wziąć dziekankę i rekrutować się na inny kierunek na tej samej uczelni. Wynika z tego, że i studiować można?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości