Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lofebug
Posty: 145
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: lofebug »

Dzięki
Już Cię lubię

Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

Ruda graniczy z Bytomiem od północy, czyli od strony Goduli jak się nie mylę. A ja mieszkam w samym środku Rudy, czyli na Wirku
A co do śląska, to jest tu fajnie jak ktoś przyjedzie z daleka to mogę pokazać fajne miejsca)

MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: MrsCytoplazma »

Ja nie z daleka, ale nie znam ślunska wcale więc też jestem chętna na wycieczke krajoznawczą Powiedzcie mi, nie przerażają Was te niektóre opinie o mordorze?

Roland
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 09:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Roland »

Może Katowice to nie Kraków czy Wrocław pod względem wyglądu, ale i tak jak wracałem z Łodzi przez Katowice to poczułem się jak w Paryżu po tym jakie atrakcje oferuje Łódź
Roland
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 09:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Roland »

MrsCytoplazma pisze:Ja nie z daleka, ale nie znam ślunska wcale więc też jestem chętna na wycieczke krajoznawczą Powiedzcie mi, nie przerażają Was te niektóre opinie o mordorze?

O każdej uczelni znajdzie się skrajne opinie, tak w myśl zasady wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"
Awatar użytkownika
Puszysława
Posty: 275
Rejestracja: 26 maja 2013, o 17:11

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Puszysława »

Ja jestem chętna na wszystkie wycieczki na terenie województwa, o ile tylko mnie zechcecie.

A słuchajcie. Jest w Bytomiu jakiś wydział ŚUM, coś? Chyba jest tam jakaś fizjoterapia, tak mi się wydaje?
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dellarin »

Adasko1, na Rudzie to się tak bardzo nie znam, bo byłam tam może 2 razy xd
lofebug, dzięki, też Cię lubię D
Ale się nam tu miło zrobiło.
MrsCytoplazma, ktoś tu na forum pisał jak jest w Kato i wcale tak nie narzekał. Zależy od osoby. Myślę, że nie ma się co martwić na zapas, bo wszędzie może być ciężko, w końcu do najłatwiejszych to te nasze wymarzone studia nie należą. Ale czego się nie robi dla białego fartucha XD
Puszysława jest oddział ŚUM bodajże z dietetyką i zdrowiem publicznymo ile się nie mylę, a chyba mam rację )
Nutella9696
Posty: 232
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:24

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Nutella9696 »

Dellarin pisze:Adasko1, na Rudzie to się tak bardzo nie znam, bo byłam tam może 2 razy xd
lofebug, dzięki, też Cię lubię D
Ale się nam tu miło zrobiło.
MrsCytoplazma, ktoś tu na forum pisał jak jest w Kato i wcale tak nie narzekał. Zależy od osoby. Myślę, że nie ma się co martwić na zapas, bo wszędzie może być ciężko, w końcu do najłatwiejszych to te nasze wymarzone studia nie należą. Ale czego się nie robi dla białego fartucha XD
Puszysława jest oddział ŚUM bodajże z dietetyką i zdrowiem publicznymo ile się nie mylę, a chyba mam rację )

A ja wam powiem tak. Nie ma co sie sugerowac opiniami, ze mordor irp. We wroc tez wszyscy mieli tak poleciec na chemii organicznej, zdawalnosc egz miala byc 20% a jednak jak sie okazalo egz zdala wieksza czesc roku a na zajeciach plotki o rozbiciu chlodnicy na glowie studenta okazaly sie bzdura

lofebug
Posty: 145
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: lofebug »

Dlatego myślę, że najważniejsze to się dostać, a potem z odrobiną dobrej woli i wysiłku jakoś można skończyć te studia.

Nutella9696
Posty: 232
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:24

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Nutella9696 »

lofebug pisze:Dlatego myślę, że najważniejsze to się dostać, a potem z odrobiną dobrej woli i wysiłku jakoś można skończyć te studia.

Dla chcacego nic trudnego. Nigdzie na leku nie bedzie tak, ze nie trzeba bedzie nic robic o kolosy same beda sie zdawac.
Na farmie tez trzeba bylo czasem przysiasc bardziej nad ksiazkami czasem mniej ale z reguly jak juz sie orzysiadlo to sie zdawalo

lofebug
Posty: 145
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: lofebug »

Zgadzam się w 100%.

Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

Dla tych co nie znają śląska powiem wam tak.
W przeciwieństwie do innych aglomeracji, gdzie jest jedno duże miasto i nic więcej u nas jest kilka dużych skupionych blisko siebie i dlatego zawsze coś fajnego się znajdzie. Do tego ma to znaczenie przy wyborze mieszkania, np jak ktoś chce taniej to mozna wziąć w pobliskim mieście i dojechać w 10-15 minut. A rozerwać się da w kazdym miejscu w Polsce, trzeba tylko chcieć.
Co do tego jak ktoś pisał u góry. Szczególnie Katowice są modernizowane, widać że pompuja tam kase. Jest duży park śląski, aquaparki no co kto chce to ma. A o uczelni tez słyszałem że ostatnio na obu wydziałach jest spoko, bo wcześniej opinie były takie że katowice do dupy a lepiej w Zabrzu.

Nutella9696
Posty: 232
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:24

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Nutella9696 »

Adasko1 pisze:Dla tych co nie znają śląska powiem wam tak.
W przeciwieństwie do innych aglomeracji, gdzie jest jedno duże miasto i nic więcej u nas jest kilka dużych skupionych blisko siebie i dlatego zawsze coś fajnego się znajdzie. Do tego ma to znaczenie przy wyborze mieszkania, np jak ktoś chce taniej to mozna wziąć w pobliskim mieście i dojechać w 10-15 minut. A rozerwać się da w kazdym miejscu w Polsce, trzeba tylko chcieć.
Co do tego jak ktoś pisał u góry. Szczególnie Katowice są modernizowane, widać że pompuja tam kase. Jest duży park śląski, aquaparki no co kto chce to ma. A o uczelni tez słyszałem że ostatnio na obu wydziałach jest spoko, bo wcześniej opinie były takie że katowice do dupy a lepiej w Zabrzu.

A Wy przyszli studenci leku na SUM gdzie skladacie? Kato czy zabrze

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości