Lublin Weterynaria!

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
maturzystka2012
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2012, o 13:39

Lublin Weterynaria!

Post autor: maturzystka2012 »

Witam wszystkich uzytkowników! Własnie odczytałam wiadomość o tym że dostałam się na weterynarie na UP w Lublinie Od jakiegos czasu przegladam wątki na forum dotyczace tego tematu. Chciałabym jednak dowiedziec sie wiecej na ten temat. Ewentualnie poznac osoby które sa na tym kierunku Może jakies porady dotyczące mieszkan lub współlokatorów których już niedługo będe szukac Pozdrawiam!
iveta
Posty: 28
Rejestracja: 16 maja 2012, o 16:14

[Link] Lublin Weterynaria!

Post autor: iveta »

lima 95
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2014, o 19:58

Re: Lublin Weterynaria!

Post autor: lima 95 »

Mam Pytanie Ile trzeba mieć najmniej %% z bio i chem roz aby dostac sie na wete w Lublinie. Może ktoś zna osobe która dostała się z ostatniej listy i ile miala %% . Jest to dla mnie bardzo ważne bo nie wiem czy po tegorocznej maturze jest warto składać prosze o odp
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Lublin Weterynaria!

Post autor: iSzymur »

od tego roku zamiast biol,chem,język jest tylko biol i chem w rekrutacji na wetę dlatego progi ulegną zmianom
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Lublin Weterynaria!

Post autor: iSzymur »

ktoś wie kiedy są listy rekrutacyjne?
MKcm
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2012, o 10:02

Re: Lublin Weterynaria!

Post autor: MKcm »

I lista chyba 10 lipca

Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: Lublin Weterynaria!

Post autor: kuszumai »

Tak, następna jest jakiś tydzień później. Z tego co pamiętam najwięcej było problemu z dowodem wpłaty za legitkę (trzeba było dać dowód razem z papierami), bo znajdujący się niedaleko agroII bank (stefczyk) strasznie zdziera z kasy. Sprawdźcie wcześniej, żeby potem nie błądzić po uczelni.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Lublin Weterynaria!

Post autor: iSzymur »

Ale to się dopiero przelewa po potwierdzeniu przyjęcia na studia? w sensie za legitymacje
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: Lublin Weterynaria!

Post autor: JellyTime »

Tak, będziesz miał wszystkie instrukcje na swoim koncie w IRK
Awatar użytkownika
CoffeeDrinker
Posty: 46
Rejestracja: 4 gru 2012, o 17:29

Re: Lublin Weterynaria!

Post autor: CoffeeDrinker »

Najlepiej zapłacić za legitymacje przelewem pocztowym:- ) Masz potwierdzenie na druczku i problem z głowy:- )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości