Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

dopóki Jackson jest to jeszcze będzie chociaż na co popatrzeć
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

iridescent_one pisze:No to dobrze, w końcu nie mam zamiaru zostać pustelnikiem, odwrócić się od wszystkich plecami i zakuwać. chyba, że momentami będzie trzeba, przed sesją czy coś
DDDDDDDDDD Przed sesją na UMP jest codziennie))) Zwlaszcza, że jest sesja ciągla i zwłaszcza na 1 i 2 roku.
Ale to absolutnie nie oznacza pustelnictwa, wszyscy zakuwają i łączą sie ze sobą w bolu i cierpieniu. I tak oto powstaja przyjaznie, a nawet malzenstwa! Serio, serio:)

Po roku wspolcierpienia bedziecie najlepszymi kumplami, w ogole sie nie kierujcie tym, ze do Poznania nie idzie nikt ze znajomych", i tak nie bedziecie mieli dla nich czasu.
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

Noo czekałam na taki wątek! Awatara z greysów nie mam, ale sam serial uwielbiam i również czekam na 11 sezon Mieszkam 50 km od Poznania, zawsze jako miasto bardzo mi się tu podobało, więc od początku marzyło mi się UMP. Brałam pod uwagę, wiadomo, inne opcje takie jak chociażby Bydgoszcz, ale co Poznań to Poznań Na szczęście matura w miarę poszła i jest 185, także pozostało już tylko lecieć zrobić zdjęcie do fotografa i czekać na pierwsze listy
Aggy
Posty: 38
Rejestracja: 26 cze 2014, o 22:44

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Aggy »

Ja niestety z moim 170 będę musiała grzecznie poczekać do końca, chyba że uda mi się coś wywalczyć z ukochanym Oke Poznań
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

Aggy jedź tam i szukaj % ! Poza tym w tym roku pewnie progi spadną, więc czekaj do końca przewiduje dla Poznania ostateczny próg 169
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Piszcie odwołania w razie co, z odwołania zawsze wchodzi koło 170
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

Ktoś na forum w innym wątku pisał, że w Poznaniu po każdej liście, jeśli się nie dostało, trzeba pisać odwołanie bo w przeciwnym razie już cię nie uwzględniają. Jest tak, ktoś coś wie
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Odwołanie trzeba pisać jak przyślą list na początku września o nieprzyjęciu. Wtedy żeby być branym dalej pod uwagę trzeba napisać odwołanie.
Wfilip
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 23:12

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Wfilip »

Ja mam 182 punkty w rekrutacji i wlasnie rozwazam dwie uczelnie: Poznan i bialystok. Poznan duzo wiekszy, nowowczesniejszy z kolei o bialymstoku slyszalem duzo dobrego i jako ma być to tanie miasto. Poradzicie coś?
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Oj tam, sesja ciągła. Ja zawsze miałam siebie za lenia, ale w liceum udowodniłam sobie, że nigdy do końca się nie poznałam na sobie wcześniej, bo jak przyjdzie co do czego to jest zupełnie na odwrót I bez wyzwań czuję się jak ryba bez wody, to co mam sobie odmawiać tej przyjemności?
Wfilip, gratuluję świetnego wyniku! Niestety ciężko mi się na ten temat wypowiadać, może ktoś inny będzie bardziej pomocny
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

Madridistka dzięki za info, idzie sie zgubić w tym rekrutacyjnym szale

Wfilip a dokąd masz bliżej? Jednak lokalizacja to też ważna sprawa zawsze można w niedzielę na maminy obiadek przyskoczyć
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Katija, 185 to masz 1. listę jak w banku! Ja z moim 174 trochę poczekam, ale liczę na powodzenie. Ja też złożyłam do Bdg i mam nadzieję, że szybko będzie mi dane z niej zrezygnować. )

malapianistka, hahah potwierdzam!
Katija pisze:Madridistka dzięki za info, idzie sie zgubić w tym rekrutacyjnym szale

Wfilip a dokąd masz bliżej? Jednak lokalizacja to też ważna sprawa zawsze można w niedzielę na maminy obiadek przyskoczyć
Jeśli masz w miarę blisko UMP to bierz UMP.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2014, o 23:40 przez liath, łącznie zmieniany 2 razy.
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

Jak mysliscie warto mi płacić za Bdg jak mam 180?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 11 gości