Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Nutella9696
Posty: 232
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:24

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Nutella9696 »

Blanek pisze:Jestem za !
Nawet dwie integracje można zrobić jakby po pierwszej ktoś kogoś nie pamiętał
U to grubo bedzie

paula56
Posty: 25
Rejestracja: 24 mar 2012, o 18:25

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: paula56 »

MrsCytoplazma pisze:
Roland pisze:paula56 czy powiat Kazimierza Wielka ?
Tyy Kazimierza wielka to baardzo blisko mnie jest, 10 min szybkim samochodem o ile to TA kazimierza

tak, tak, to ta !
Roland
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 09:42

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Roland »

małe te internety
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dr Who »

Widzę że I rok na ŚUMie teraz to będzie jedna wielka libacja. Zapowiada się ciekawie.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: wsedek »

Dr Who pisze:Widzę że I rok na ŚUMie teraz to będzie jedna wielka libacja. Zapowiada się ciekawie.
Wszyscy będą imprezować i chlać, a uczyć się nie będzie komu.

Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dellarin »

Jakie tu plany macie wielkie xd Blanek, ooo, mój rocznik najwyżej ze mną będziesz pił (herbatę) xd W Zabrzu będzie fajnie, co tam się martwisz )
Nutella9696, Ja mam 165pkt, więc na mnie to sobie chyba poczekacie do Września, o ile właśnie nie będzie wyższego progu, bo jak będzie to skonam ale trzeba być dobrej myśli.
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

Wsedek spokojnie trzeba zrobić tak zeby i się nauczyć i poimprezować. Tak jak śmieszył mnie że nikt nigdy nie miał czasu na impry w lo, tak samo na studiach też trzeba się rozerwać bo się zajedziesz psychicznie

Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dellarin »

Adasko1, wiesz co no są różne sposoby na rozerwanie się, niekoniecznie chlanie co tydzień. Poza tym alkohol degraduje mózg
madzia_piggy
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2014, o 10:53

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: madzia_piggy »

A jak to działa?
Do Zabrza idą osoby z niższymi wynikami czy co? D
Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Adasko1 »

Jak się zarejestrujesz na śum, to wybierasz sobie sama wydział czy kato czy zabrze. No chyba że będziesz jedną z ostatnich na liście to mogą Cię przenieść do innego miasta jeśli Twoje będzie pełne. Ale i tak się mozesz przenieść między miastami, jeśli znajdziesz kogoś w drugą stronę

madzia_piggy
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2014, o 10:53

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: madzia_piggy »

Aaa dzięki Adaśko D

A pytanie do innych:
Rozważacie inne uczelnie niż ŚUM?
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: Dellarin »

madzia_piggy, nie. Każdy idzie tam dokąd chciał do momentu kiedy się nie wyczerpią miejsca w Kato lub Zabrzu i wtedy mogą kogoś przydzielić nie do tego miasta, do którego sobie życzył, tylko tam gdzie jest miejsce. Coś tam też mówią o jakimś przerzucaniu dla wyrównaniu progów xd ale lista jest jedna i dla Kato i dla Zabrza.
Przecież chyba czytałaś na oficjalnej stronie, że sobie uczelnia zastrzega prawo do przeniesienia do innego miasta.
lofebug
Posty: 145
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 17:44

Re: Kto na ŚUM 2014?? Integracja :)

Post autor: lofebug »

Dellarin pisze:Jakie tu plany macie wielkie xd Blanek, ooo, mój rocznik najwyżej ze mną będziesz pił (herbatę) xd W Zabrzu będzie fajnie, co tam się martwisz )
Nutella9696, Ja mam 165pkt, więc na mnie to sobie chyba poczekacie do Września, o ile właśnie nie będzie wyższego progu, bo jak będzie to skonam ale trzeba być dobrej myśli.

Też mam 165 i liczę na wrzesień. Jak się nie uda to wtedy stoma w Lbn Mam nadzieję, że jednak wystarczy

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości